Жителі Піщанської ОТГ заявили про незадовільну якість громадського транспорту

«Зміна перевізників в Піщанській ОТГ: проблеми та що робиться для їх вирішення», — про це у Відкритий розповіли голова Профспілки автомобілістів та автоперевізників, член обласного конкурсного комітету Михайло Тонконогий та голова громадської організації «Центр громадських ініціатив» міста Новомосковськ Віктор Пробачай.

Жителі Піщанської ОТГ заявили про незадовільну якість громадського транспорту - рис. 1

«За новим законодавством з вересня продовжено дію договорів без конкурсу на маршрути, які курсують з Дніпра до Піщанської ОТГ через місто Новомосковськ з приміткою, що нова зупинка переміщається з автостанції «Новий центр» на автостанцію «Лівий берег». Перевізник тривалий час порушував умови даного договору. Тому обласний профільний департамент вимушений розпочати процедуру розірвання угоди», — розповідає Михайло Тонконогий.

Жителі Піщанської ОТГ заявили про незадовільну якість громадського транспорту - рис. 2
За словами Михайла Тонконогого, мешканці Піщанської ОТГ прийшли і відкрито заявили, що нові перевізники, яких призначила облдержадміністрація, їм не подобаються.
«Договір зі старим перевізником розірвано без повідомлення, коли це потрібно робити у судовому порядку з доведенням фактів порушень. На практиці ми отримали машини старіше 12 років, коли минулий перевізник мав 5-річні автомобілі. Тож реакція жителів Новомосковська та Піщанської ОТГ абсолютно виправдана», — стверджує Віктор Пробачай.

Жителі Піщанської ОТГ заявили про незадовільну якість громадського транспорту - рис. 3
Як додав Михайло Тонконогий, конкурсний комітет, куди він входить, та облдержадміністрація дослухались до думок мешканців населеного пункту.
«Заради благополуччя і добробуту мешканців територіальної громади, вчора ми терміново скликали нараду за участю перевізників та представників громадського активу Піщанської ОТГ. Створено спеціальну комісію, яка виїде в Піщанську ОТГ з перевіркою. Через декілька днів у нас буде проміжне рішення: зможемо сказати, коли якість перевезень повернеться до минулого рівня», — запевнив Михайло Тонконогий.

Раніше ми розповідали про нововведення для потенційних виборців.

Теги: