Жителі Піщанської ОТГ заявили про незадовільну якість громадського транспорту | Відкритий

Жителі Піщанської ОТГ заявили про незадовільну якість громадського транспорту

«Зміна перевізників в Піщанській ОТГ: проблеми та що робиться для їх вирішення», — про це у Відкритий розповіли голова Профспілки автомобілістів та автоперевізників, член обласного конкурсного комітету Михайло Тонконогий та голова громадської організації «Центр громадських ініціатив» міста Новомосковськ Віктор Пробачай.

«За новим законодавством з вересня продовжено дію договорів без конкурсу на маршрути, які курсують з Дніпра до Піщанської ОТГ через місто Новомосковськ з приміткою, що нова зупинка переміщається з автостанції “Новий центр” на автостанцію “Лівий берег”. Перевізник тривалий час порушував умови даного договору. Тому обласний профільний департамент вимушений розпочати процедуру розірвання угоди», — розповідає Михайло Тонконогий.


За словами Михайла Тонконогого, мешканці Піщанської ОТГ прийшли і відкрито заявили, що нові перевізники, яких призначила облдержадміністрація, їм не подобаються.
«Договір зі старим перевізником розірвано без повідомлення, коли це потрібно робити у судовому порядку з доведенням фактів порушень. На практиці ми отримали машини старіше 12 років, коли минулий перевізник мав 5-річні автомобілі. Тож реакція жителів Новомосковська та Піщанської ОТГ абсолютно виправдана», — стверджує Віктор Пробачай.


Як додав Михайло Тонконогий, конкурсний комітет, куди він входить, та облдержадміністрація дослухались до думок мешканців населеного пункту.
«Заради благополуччя і добробуту мешканців територіальної громади, вчора ми терміново скликали нараду за участю перевізників та представників громадського активу Піщанської ОТГ. Створено спеціальну комісію, яка виїде в Піщанську ОТГ з перевіркою. Через декілька днів у нас буде проміжне рішення: зможемо сказати, коли якість перевезень повернеться до минулого рівня», — запевнив Михайло Тонконогий.

Раніше ми розповідали про нововведення для потенційних виборців.

Теги:

Оцените этот материал: