Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри

Фото всією родиною в однакових светрах з новорічним принтом на фоні каміна – такою бачать зимову фотосесію більшість сімей. Однак, є безліч цікавих та більш актуальних ідей. Про них розповів у пресцентрі Відкритого фотограф із Дніпра Максим Антоненко.

Настав час відходити від типового уявлення про зимові фотосесії. Не обов’язково винаймати студію з ялинкою та каміном. Увімкніть фантазію – зробіть естетичні кадри.

«Знімки зроблені на вулиці, навіть у таку холодну пору як зима, виходять не менш теплими. Головне – це ваша родина в кадрі. Ваші очі та руки. Як ви дивитесь один на одного та обіймаєтесь», — переконаний Максим.

Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри - рис. 1

Як приклад фотограф запропонував такі кадри:

Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри - рис. 2  Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри - рис. 3

Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри - рис. 4

Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри - рис. 5  Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри - рис. 6

Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри - рис. 7

Зимова фотосесія: фотограф із Дніпра порадив, як зробити «живі» кадри - рис. 8

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ученые из Днепра получили госпремии от Зеленского.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: