23 жовтня – Всесвітній день рекламіста: де у Дніпрі навчають цій професії і як вона розвивається в Україні

23 жовтня весь світ відзначатиме день рекламіста. Фахівці цієї галузі роблять великий внесок у розвиток торгівлі, а відповідно й економіки. Де у Дніпрі навчають цій спеціальності і які перспективи мають випускники, розповіли у пресцентрі Відкритого доцентка кафедри реклами та зв’язків з громадськістю ДНУ ім. Олеся Гончара Анжела Лященко та студентки цієї кафедри Наталя Беспала й Дар’я Загребельна.

Рекламісти, маркетологи, піарники, контент- та бренд-менеджери відзначатимуть уже цієї п’ятниці своє професійне свято. За назвою вищеперерахованих професій можна зрозуміти, що поняття «реклама» досить містке та розгалужене. Сьогодні таких фахівців потребують не тільки спеціалізовані агентства, а й будь-які компанії, як будівельні, так і юридичні, як культурні осередки, так і політичні партії. Відділ  реклами та просування є всюди.

«У нашому регіоні ще в 1997 році була розпочата підготовка таких фахівців на факультеті систем і засобів масової комунікації в ДНУ. До цього часу тут випускалися лише журналісти. А з 97-го року нашим деканом Володимиром Демченко була створена кафедра реклами. Але на той час акцент був саме на менеджменті. Протягом років отримання досвіду, ми змогли проаналізувати й зробити висновок, що варто видокремити саме рекламу. І тепер наша кафедра щорічно випускає професіоналів у сфері медіасистем», — розповідає Анжела Лященко.

photo 2020 10 19 11 14 06

«Сьогодні працювати у сфері реклами може будь-хто. Як то кажуть «на фрілансі». Насправді мені від цього прикро. Я вважаю, що профільна освіта необхідна для майбутнього фахівця рекламної сфери. Тим паче навчання дійсно цікаве. Ми маємо можливість пізнати безліч сфер від культури та історії до юриспруденції та психології», — коментує студентка Наталія Беспала.

photo 2020 10 19 11 14 04

«Для мене важлива не тільки робота, а ще й розвиток у напрямку реклами. Я брала участь у профільних олімпіадах, перемагала на фестивалях реклами. Дізнатися про них майже неможливо. Вони маловідомі. Навчаючись на факультеті я про них дізнавалася від викладачів. Також важливим моментом академічного «бекграунду» є те, що в університеті ми вивчаємо не тільки рекламу, а й основи економіки, права, психології. Без цього створення якісного контенту та подальшого його просування є неможливим», — розказує випускниця кафедри реклами та зв’язків з громадськістю ДНУ Дар’я Загребельна.

photo 2020 10 19 11 14 10

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Глобальное интернет-покрытие: SpaceX вывела на орбиту новую партию спутников | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,