300 тонн медичної допомоги з Європи – звіт Асоціації амбулаторної медицини

Асоціація амбулаторної медицини залучила 300 тонн гуманітарної допомоги з країн Європи за два місяці війни.

Про це Відкритому розповіли голова ГО «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини» Артем Сводковський та провідна адвокатка практики судового урегулювання спорів ЮА «Абсолют» Анна Попкова.

300 тонн медичної допомоги з Європи – звіт Асоціації амбулаторної медицини - рис. 1

За словами Артема Сводковського, Асоціація була заснована у березні 2019 року та наразі налічує понад 21 000 членів. Також до структури Асоціації входять осередки у різних регіонах України. Серед знакових подій останнього часу є відкриття благодійного фонду «Фонд Української асоціації лікарів амбулаторної медицини» у Литві та проходження міжнародного аудиту від компанії Baker Tilly Ukraine.

«Основною метою діяльності Асоціації у довоєнний час було сприяння охороні та зміцненню здоров’я народу України. З початком повномасштабної війни пріоритети змінились. Тепер ми спрямували всі свої зусилля на підтримку українців, які цього дійсно потребують, а саме — переселенців, військових, медиків. За останні два місяці члени Асоціації амбулаторної медицини залучили майже два десятки великих траншів гуманітарної допомоги. Їх надали донори (колеги-медики та інші благодійники) з Польщі, Данії, США, наші співвітчизники з західної частини України, представники великого бізнесу (МХП) та банківського сектору (ПУМБ). У склад вантажу увійшли різноманітні медичні товари та обладнання, продукти харчування (в тому числі і спеціальні дитячі суміші), засоби особистої гігієни, постільна білизна, одяг та багато іншого», – розповів голова ГО «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини» Артем Сводковський.

Артем Сводковський

Артем Сводковський

Представники ААМ, скерували гуманітарну допомогу у лікарні та реабілітаційні центри Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, у Нацгвардію та ТРО, притулки для тварин, волонтерські групи та великі підприємства, що опікуються та приймають у себе на базі переселенців та інші.

«Ми активно наразі розробляємо нові гуманітарні програми, направлені на допомогу різним верствам населення. Це забезпечення населення та медичних закладів препаратами для надання першої допомоги хворим та людям з хронічними захворюваннями, покращення інфраструктури медичної сфери України, оснащення лікарських закладів необхідним транспортом, обладнанням та сприяння ефективному наданню медичної допомоги», – додав Артем Сводковський.

Для реалізації проектів члени Асоціації амбулаторної медицини шукають донорів по всьому світу. Всі бажаючі також можуть залишити донати, всі деталі за посиланням.

Анна Попкова розповіла, що нещодавно юридична фірма «Абсолют» надала безкоштовну юридичну допомогу ГО «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини», необхідну для проходження міжнародного аудиту від компанії Baker Tilly Ukraine, що входить до ТОП-5 найкращих аудиторських компаній світу.

«Ми здійсняємо юридичний супровід у процесі відкриття литовського благодійного фонду «Фонд Української асоціації лікарів амбулаторної медицини». Завдяки цьому Асоціація має більше можливостей для залучення гуманітарної допомоги від міжнародних донорів та  допомагає у реалізації гуманітарних проектів», – розповіла адвокатка Анна Попкова.

Анна Попкова

Анна Попкова

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре за криптовалюту купили авто для ВСУ.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: