Як захистити рідних власноруч зробленим оберегом: поради мага-окультистки з Дніпра

Як захистити коханого, сина або батька? Відповідь — в українській жіночій крові. Наші берегині можуть самотужки створити оберіг – ляльку-мотанку, вишиту хустину або молитовну пісню. Адже панянки володіють магнетизмом, що притягує все гарне в житті — любов, успіх, здоров’я. 

Як правильно це робити, у пресцентрі Відкритого розповіла маг-окультистка Наталя Ясинська. 

Наталя Ясинська

Наталя Ясинська

Поки українські чоловіки захищають рідну землю, жінки в тилу зміцнюють їхній бойовий дух. Адже саме чарівній половині людства властива животворча сила Всесвіту. Панянки володіють магнетизмом, що притягує все гарне в житті — любов, успіх, багатство, здоров’я, талант. Про це розповіла маг Наталя Ясинська. Щоб наблизити нашу перемогу, жінка має звертатися до Бога і пращурів, з проханнями допомогти захисникам та вберегти їх від біди.

 «Голос має велике значення. Тому, навіть якщо ми молимося і звертаємося до сил – це діє. Багато хто говорить: «та ти про себе помолись і все», але краще ввечері зі свічкою перед іконою та у слух. І не просто отче наш, що необхідно знати та читати щодня. А взяти молитвослів, певні молитви читати», – радить маг-окультистка Наталя Ясинська.

А жінка може зробити ляльку-мотанку. Наталя радить ознайомитися детальніше, що означають орнаменти та кольори ниток. Адже, навіть кількість колових обертів нитки має певне значення. Всередину ляльки наші предки замотували трави, колосочки, молитви. Таким чином, створювався індивідуальний оберіг.

Третій варіант захисту рідної людини – це вишиті національним орнаментом речі.

«Вишиванки завжди як робилися – хрестиком, а це дуже древній символ. Кольори та орнаменти ниток – також мають сакральне значення. Жінки з давніх давен, коли проводжали на війну своїх чоловіків, передавали їм вишиті хустинки та сорочки як оберіг. І коли ми вишиваємо цю річ, треба проговорювати та думати «щоб ти був здоровий, повернувся живим, аби все було добре, хай тебе бережуть Боги або Бог», – пояснила Наталя Ясинська.

Зробити оберіг своїми руками нескладно. Головне — вкласти в процес його створення душу, і вірити, що магічний предмет вам обов’язково допоможе. Не забудьте перед використанням правильно його зарядити єнергією.

Детальніше про обереги та матріархат в Україні – дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Хорошая украинская традиция: в Чернобаевке ВСУ в 12-й раз разбили оккупантов.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: