6 тисяч порцій на день: 20 ресторанів Дніпра готують їжу для захисників та переселенців

У Дніпрі несуть гастрономічний фронт ресторани волонтерської мережі «Перемога». 20 закладів міста об’єдналися в одну команду та готують щодня до 6 тисяч порцій їжі для ЗСУ, ТРО та переселенців.

Про це Відкритому розповіли керівник ресторану «Gastronomie» Назар Терещенко, керівник пабу «3 Ноги» Євген Якутін, співвласник «B&B breakfast bar» Олександр Купрієнко. 

У Дніпрі несуть гастрономічний фронт ресторани волонтерської мережі «Перемога». 20 закладів міста об’єдналися в одну команду та готують щодня до 6 тисяч порцій їжі для ЗСУ, ТРО та переселенців. Волонтери організували харчування та логістику, знайшли та продовжують шукати партнерів, які допомагають їм у цьому. Якщо спочатку команда приймала продукти від тих, хто їх приносив, то тепер працює з постачальниками.

Об’єднання допомагає харчуванням не лише Дніпропетровській, а й іншим регіонам – Харкову та Запорізькій області. До нього увійшли «Анчоусна», «Зміна», «Big Mama», «Каструлька праски варить рис», Moderna, Dollar та інші (повний список можна переглянути в Instagram Перемоги).

6 тисяч порцій на день: 20 ресторанів Дніпра готують їжу для захисників та переселенців - рис. 1 6 тисяч порцій на день: 20 ресторанів Дніпра готують їжу для захисників та переселенців - рис. 2 6 тисяч порцій на день: 20 ресторанів Дніпра готують їжу для захисників та переселенців - рис. 3

У команді не тільки ресторани та постачальники продуктів, а й івент-агентства, компанії техніки, кондитерські, SMM, фото- та відеографи. Кожен з них робить свій внесок в організацію харчування.

«Перші дні війни ми готували коктейлі Молотова. На третій 20 ресторанів міста об’єдналися і почали розподіляти порції та потреби ТРО, ЗСУ та переселенців. Почали готувати. Ресторатори відразу відгукнулися та проявили ініціативу. Щодо нашого пабу «3 Ноги», ми 3 тижні не працювали. Тиждень тому відкрили свої двері, скоротивши трохи меню та час роботи», – розповів керівник пабу «3 Ноги» Євген Якутін.

Євген Якутін

Євген Якутін

Заклад під назвою «Gastronomie» на відміну від своїх колег, навіть не встиг попрацювати з точки зору комерції: планували відкритися на початку березня, проте війна внесла свої корективи й першими клієнтами стали захисники та переселенці. Попри все, незабаром офіційне відкриття ресторану «Gastronomie».

 «Я пишаюся свою командою. Вони з перших днів готові були допомагати безкоштовно, за ідею. Однак, дехто з команди виїхав за кордон, дехто пішов до лав ЗСУ. На щастя наразі ми забезпечені продуктами для приготування їжі завдяки спонсорам. Нас підтримав фонд World Central Kitchen, «Наша ряба», – розповів керівник ресторану «Gastronomie» Назар Терещенко.

Назар Терещенко

Назар Терещенко

Заклад «B&B breakfast bar» не припиняв свою роботу з початку війни. Потроху, по декілька годин на день все ж команда працювала задля надії – аби всі знали, що місто живе та все буде добре.

«Зараз і фронт і тил – одне ціле. Кожен з нас має робити і робить те, що може. Можеш працювати й платити податки? Це супер! Треба підтримувати малий та середній бізнес у своєму місті. Якщо цього не робити – все закриється, бо люди не зможуть тримати зарплатню й елементарно не буде грошей на продукти, комуналку, ліки і т.д. Ці люди будуть їхати з країни. Ми лишимося з порожніми вітринами, без бізнесу. Купою безробітних людей економіку не піднімемо», – пояснив співвласник «B&B breakfast bar» Олександр Купрієнко.

Олександр Купрієнко

Олександр Купрієнко

Фінансово підтримати «Перемогу» може кожен. Реквізити:

Monobank 4441 1144 5225 5704 Anastasiia Yerak

Одержувач Єрак Анастасія В’ячеславівна

IBAN UA643220010000026204312210754

ІПН/ЄДРПОУ 3524714705

Призначення платежу: поповнення

 

ПриватБанк 4627 0551 1017 9628 Єрак Анастасія В’ячеславівна

Установа банку — ПриватБанк

МФО банку — 305299

Отримувач платежу — ЄРАК АНАСТАСІЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА

IBAN — UA563052990262036400927402431

Рахунок одержувача — 262036400927402431

Валюта картки.

РНУКПН одержувача — 3524714705

Призначення платежу: поповнення рахунку ЄРАК АНАСТАСІЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА

 

Детальніше дивіться в відео.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: