Активна молодь Дніпра може отримати 11 000 грн

Розпочато прийом документів на отримання стипендії міського голови імені Олександра Поля. Понад 11 000 грн зможуть отримати студенти, школярі та представники молодіжних громадських організацій Дніпра за свою активну життєву позицію.

Про це розповів у пресцентрі Відкритого начальник відділу департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Сергій Луденський.

Іменна стипендія міського голови імені Олександра Поля встановлюється молодим людям віком від 14 до 35 років, які беруть активну участь у міських заходах, роблять особистий внесок у суспільне та культурне життя міста, є членами студентського самоврядування, працюють у напрямку молодіжної політики, сприяють розвитку Дніпра та його престижу на міжнародному рівні. Виплачується вона кожні 6 місяців з 2016 року.

«У нас є спеціальна стипендіальна комісія, до складу якої входить представники громадськості, депутати міської ради, представники закладів вищої освіти. Вони розглядають пакети документів, що складаються з подання, характеристики, фото-, відеозвітів із заходів і грамот та подяк», — каже Сергій Луденський.

DSC 3829

Наразі розпочато черговий прийом заяв для отримання коштів. Триватиме він до 4 червня поточного року. Документи можна надсилати на електронну пошту управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики  або залишити у скринці на першому поверсі Дніпровської міськради.

Студенти університетів, академій, інститутів, члени громадських організацій, діяльність яких пов’язана розвитком молодіжної політики, отримають 11 000 грн.

Студенти коледжів, технікумів, закладів професійно-технічної освіти — 8 400 грн.

Представники закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти — 7 900 грн.

«Важливо, що будуть враховуватися досягнення з серпня 2020-го року по січень 2021-го. Тобто молода людина мала бути активною, досягти певних результатів у своїй діяльності саме за цей період», — зазначає Сергій.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре для абитуриентов провели пробное ВНО | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,