Актор, режисер та доброволець: Дмитро Тубольцев про фільм «Наші котики»

Про російсько — українську війну та фільм «Наші котики» говорили з виконавцем головної ролі Дмитром Тубольцевим у пресцентрі телеканалу «Відкритий».

Комедійний фільм про російсько-українську війну наробив галасу по всій країні. Навіть російські засоби масової інформації відреагували на стрічку. Весело та смішно говорити про війну, виявляється також можна.

IMG 6874

«Коли ти знаходишся в пограничному стані, стані страху та очікування смерті, нічого не залишається, як жартувати та сміятися. Адже гумор рятує від жахів війни найкраще,» — розповідає Дмитро Тубольцев. 

На знімальному майданчику було безліч смішних випадків. Але всі вони не для преси — зізнається Дмитро. Так само було  і  на війні.

«Все починалося на війні. Ми знімали короткі веселі ролики. Які потім вилились у цей фільм,» — говорить Дмитро. 

Герой Дмитра Тубольцева — реальна людина. Актор, який залишає театр та йде захищати Україну. Саме так було з Дмитром. Пізніше, коли колеги по сцені дізналися про те, що він пішов добровольцем, Ірма Вітовська та Римма Зюбіна — відомі українські  акторки, купили колезі форму, бронежелет та привезли в зону АТО.

«В процесі зйомок я долучався до сценарію. Адже я міг розповісти, як реально було на війні. Я правив репліки, бо на війні буває таке, чого не вигадаєш навмисно», — розповів Дмитро.

Показ фільму «Наші котики» продовжили ще на якийсь час. Самі актори задоволені результатом своєї роботи та із задоволенням зустрічаються з глядачами перед показами.

Теги: