Підтримати дідусів та бабусь: як в Дніпрі активісти допомагають літнім людям

Про коронавірус та соціальну ініціативу дніпрян говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з пастором Володимиром Івановим.

Події сьогодення, які пов’язані з розповсюдженням коронавірусної інфекції, диктують нові правила життя. Люди обмежені у спілкуванні, пересуванні тощо. Проте, є ті, кому підтримка та допомога у важкі часи, вкрай необхідна. Це самотні літні люди.

«Для того, щоб мінімізувати пересування дідусів та бабусь містом, обмежети їхні походи до магазинів, ми організували доставку сухих пайків до них додому. Це дає можливість і провідати стареньких, зекономити їхні кошти та словом і ділом підтримати у буремні часи,» — розповідає Володимир Іванов. 

Як пастор однієї з релігійних громад Дніпра, Володимир разом з прихожанами, звернулися до міської влади. Та надала соціальних працівників, активісти Правого Сектору — машини. А продуктові набори сформували в самій церкві.

Підтримати дідусів та бабусь: як в Дніпрі активісти допомагають літнім людям - рис. 1

«У цих продуктових наборах найнеобхідніше — крупа, макарони, цукор, олія, борошно. Продукти, які не швидко псуються. Крім їжі старенькі отримують увагу від наших волонтерів,» — говорить пастор.

Така ініціатива дніпрян триватиме до кінця карантину. Тому активісти запрошують долучитися до неї усіх небайдужих. Хто може підтримати фінансово, хто продуктами, а хто бажає, можуть прийти і допомагати фасувати набори. Роботи вистачить всім.

«У такі часи необхідно розповсюджувати позитив, любов та піклування. Адже будь-який вірус — це інформація. В даному випадку — негативна. А ми маємо заповнити наше життя добром та позитивом,» — сказав Володимир Іванов. 

Теги: ,