Як виживають ресторани та кафе у Дніпрі під час карантину – Відкритий

Як виживають ресторани та кафе у Дніпрі під час карантину

Про роботу кафе та ресторанів під час карантину, говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з підприємцями Дніпра. 

Кав’ярні зачинені, ресторани не працюють. Де поїсти, питання ніхто не задає. Адже люди на карантині. Власники закладів харчування не виключення.

“Ми зачинили свої заклади, щоб уникнути розповсюдження вірусів. Крім корронавірусу зараз сезонні захворювання ГРВІ та грипу. Тому довелося перейти на доставку”, – розповдає власник ресторану Андрій Сарвіра. 

Що буде по завершенню карантину зараз ніхто не береться прогнозувати. Адже люди витратять свої заощадження і не одразут підуть в кафе. Вікторія Федотова власниця соціальної кав’ярні, яка працює разом з жінками, що опинилися в скруті. Як вирижватиме цей вид бізнесу взагалі невідомо.

“Ми продумуємо усі можливі варіанти. Люди у нас працюють на волонтерських засадах, деякі навіть втратили роботу. Проте, безвихідних ситуацій не буває”, – зазначила Вікторія Федотова. 

Ресторанний бізнес завмер в очікуванні. Адже продажі почали подати ще до закриття. А зараз взагалі прибутоку немає. Крім тих ресторанів, які займаються доставкою своїх страв. Офіціанти та бармени стали кур’єрами, що дає можливість зберегти заробітну платню.

Теги:

Оцените этот материал: