Як виживають ресторани та кафе у Дніпрі під час карантину

Про роботу кафе та ресторанів під час карантину, говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з підприємцями Дніпра. 

Кав’ярні зачинені, ресторани не працюють. Де поїсти, питання ніхто не задає. Адже люди на карантині. Власники закладів харчування не виключення.

Як виживають ресторани та кафе у Дніпрі під час карантину - рис. 1

«Ми зачинили свої заклади, щоб уникнути розповсюдження вірусів. Крім корронавірусу зараз сезонні захворювання ГРВІ та грипу. Тому довелося перейти на доставку», — розповдає власник ресторану Андрій Сарвіра. 

Що буде по завершенню карантину зараз ніхто не береться прогнозувати. Адже люди витратять свої заощадження і не одразут підуть в кафе. Вікторія Федотова власниця соціальної кав’ярні, яка працює разом з жінками, що опинилися в скруті. Як вирижватиме цей вид бізнесу взагалі невідомо.

«Ми продумуємо усі можливі варіанти. Люди у нас працюють на волонтерських засадах, деякі навіть втратили роботу. Проте, безвихідних ситуацій не буває», — зазначила Вікторія Федотова. 

Як виживають ресторани та кафе у Дніпрі під час карантину - рис. 2

Ресторанний бізнес завмер в очікуванні. Адже продажі почали подати ще до закриття. А зараз взагалі прибутоку немає. Крім тих ресторанів, які займаються доставкою своїх страв. Офіціанти та бармени стали кур’єрами, що дає можливість зберегти заробітну платню.

Теги: