Алергія на весну: як пережити сезонне цвітіння. Поради від гомеопата з Дніпра

Про алергічні стани та їх лікування говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з лікарем-гомеопатом Леонідом Парахничем. 

Весна — час цвітіння дерев та квітів. А ще це період алергічних реакцій. До яких схильні 20-40% населення.  Ці реакції часто затьмарюють радість від весни.

«Алергія — це імунна патологія. Реакція невідкладного типу, яка характеризується гіперчутливістю пацієнта до певних речовин з навколишнього середовища. Алергія буває сезонна — під час цвітіння, контактна та харчова», — розповідає Леонід Парахнич. 

Алергія на весну: як пережити сезонне цвітіння. Поради від гомеопата з Дніпра - рис. 1

З кожним роком кількість захворювань на алергію збільшується. Одним із найпоказовіших проявів цього захворювання є бронхіальна астма. Збільшення людей з алергічними станами пов’язане зі зміною екологічної ситуації, порушень гігієнічних норм, а також неправильного харчування.

«Щоб уникнути проблем з алергією, по-перше вживати достатню кількість води, слідкувати за своїм харчуванням, споживати органічні продукти та слідкувати за гігієною тіла», — говорить пан Леонід.

Виявлятися алергія  може по-різному — це  простий нежить, і подразнення шкірних покривів. Але зазвичай весняна алергія супроводжується алергійним нежитем в поєднанні з кон’юнктивітом. Тому при перших же симптомах, фахівці радять звертатися до лікарів.

Теги: