Експерт з Дніпра розповів про можливості альтернативного пенсійного забезпечення

Пенсійне забезпечення українців та програми по соціальному страхуванню. Детальніше розповів експерт на прес-конференції Відкритий.

Декілька десятків років тому люди взагалі не знали, що існує пенсійна підтримка не тільки від держави. Зараз з об’єктивних причин державна пенсійна система не може повністю фінансово забезпечити людей похилого віку, і не тільки в Україні.

Тому більшість людей в Європі користуються альтернативними пенсійними системами. Недержавні пенсійні фонди працюють на основі капіталовкладень будь-якого бажаючого. Людина має кожен рік вносити 10% в фонд від своєї заробітної плати. Виходячи на пенсію, яка встановлюється державою, пенсіонер отримує можливість забрати особисто накопичені гроші.

Експерт з Дніпра розповів про можливості альтернативного пенсійного забезпечення - рис. 1

«Чому люди похилого віку за кордоном радіють життю та подорожують, а пенсіонери в Україні сидять на лавці та дивляться на світ через екран телевізора? Мабудь, щось не так, щось треба змінювати сьогодні», — сказав Андрій Мудрієвський, експерт по пенсійному забезпеченню та соціальному страхуванню. Він радить залучитися до компаній з добровільного страхування життя. Так званий особистий резерв дає більше можливостей та  перспектив.

Людина самостійно обирає тривалість програми, грошовий вклад та самостійно створює власний капітал на майбутнє. Одночасно людина отримує можливість фінансового захисту від непередбачених життєвих ситуацій.

В Україні працюють п’ять міжнародних страхових компаній, у яких досвід праці — від 150-ти років. Всі страхові фірми регулярно контролюються та перевіряються, тому ваші вкладнення нікуди не зникнуть.

.

Теги: