Байден надаватиме Україні економічну та військову підтримку, — дніпровський політичний оглядач

За зміною варти в Білому домі спостерігав увесь світ. Події виборчого процесу в Америці розвивалися за доволі драматичним сценарієм. Як перемога Джо Байдена позначиться на стосунках США з Україною розповів у пресцентрі Відкритого дніпровський політичний оглядач Юрій Райхель.

290 : 214 – такий рахунок голосів виборців у США на сьогоднішній момент. Лідирує Джо Байден. І нехай ще в трьох штатах триває підрахунок, політичні експерти та аналітики запевняють, що на результат це суттєво не вплине. Байден став кандидатом у президенти, який отримав рекордну кількість голосів на виборах за всю історію.

Адміністрація нового президента Америки буде продовжувати або навіть підсилювати військово-технічне співробітництво з Україною.

«У першу чергу, це стосуватиметься постачань озброєнь для української армії та навчання наших солдат. Окрім цього, проведення спільних маневрів: польоти американських стратегічних бомбардувальників через Україну поблизу окупованих територій і Криму. У тому числі в акваторії Чорного моря, що викликає дуже нервову реакцію Росії», — коментує Юрій Райхель.

Байден надаватиме Україні економічну та військову підтримку, - дніпровський політичний оглядач - рис. 1

Джо Байден, з початком російської агресії, зробив істотний внесок у дипломатичну підтримку нашої країни та опікувався поставкою озброєння. А в одному зі своїх постів на сторінці у Facebook, до Дня незалежності України, Байден написав, що сприятиме припиненню агресії з боку Росії та окупації українських територій.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Итоги выборов в Днепровский райсовет: в ЦИК назвали победившие партии | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,