Благодійна акція «Турбота для кожного»: як у Дніпрі допомагають покинутим дітям

Молодіжна рада Дніпра привертає увагу до проблеми покинутих дітей та допомагає особливій малечі у рамках благодійної акції «Турбота для кожного».

У пресцентрі Відкритого детальніше про цю акцію розповіли його ініціаторка, практична психологиня НВК №122 Ірина Стоволосова та кураторка благодійних проєктів МРД Ольга Баранець. 

У рамках благодійної акції «Турбота для кожного» Молодіжна Рада Дніпра зібрала кошти для новонароджених дітей з «Центру матері та дитини ім. Руднєва», яких покинули батьки. Усього – 3 тисячі гривень. Гроші витратили на речі першої необхідності: підгузки, засоби гігієни та дитяче харчування. Організатори акції сподіваються, що таким чином зможуть не тільки допомогти врятувати життя малечі, а й привернути увагу суспільства до проблеми покинутих дітей.

«Кожного року дуже багато дітей залишаються покинутими в пологових будинках. Причини різні: деякі батьки лякаються відповідальності, деякі вважають, що не впораються через скрутне матеріальне становище, дехто відмовляється від дитини через її патології або хвороби. Наша місія — привернути увагу до цієї проблеми. Ми хочемо допомогти матеріально і будемо залучати до акції все більше небайдужих дніпрян. Але першочергово, ми хочемо показати і розказати про таку малечу і запобігти тому, щоб їх покидали батьки», — каже Ольга Баранець.

DSC 1298 e1611065386259

«Я займаюся цим проєктом уже 15 років. Спочатку до акції я залучала учнів НВК №122, зараз до нас приєдналася Молодіжна рада міста. Ми хочемо показати та розказати, що діти — це чудово. Я хочу звернутися до нашої молоді, до тих, хто стоїть на порозі створення повноцінної родини. Не треба боятися. Іноді здається, що дитина — це важкий тягар, з яким складно впоратися з певних причин. Вихід є завжди. Підтримку теж можна знайти, навіть якщо здається, що всі відвертаються. Це не так. Дуже важливо, аби з майбутніми мамами розмовляли, працювали психологи. Вони повинні розуміти, що страх зайвий і залишити дитину в пологовому будинку — це момент, про який вони будуть шкодувати в подальшому все своє життя», — коментує Ірина Стоволосова.

DSC 1303 e1611065530532

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ В Павлограде сгорел частный дом: погиб годовалый ребенок | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,