У Дніпрі почне роботу святкова фабрика «Миколай про тебе не забуде» | Відкритий

У Дніпрі почне роботу святкова фабрика «Миколай про тебе не забуде»

«Миколай про тебе не забуде» – це благочинна акція, що проходить у багатьох містах України. Її завдання – подарувати казку тим, хто її так потребує. У Дніпрі фабрика відкривається 7 грудня. Як вона буде працювати розповіли у пресцентрі Відкритого кураторка акції Ніна Кондрікова, керівниця фабрики Тетяна Дробот та керівниця онлайн-ярмарку Людмила Хильчук.

Благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде» проводять у Дніпрі вже 11 років поспіль. По місту, на різних локаціях, розташовані пункти збору. Представлені вони у вигляді скриньок. Усі небайдужі дніпряни можуть залучитися до акції: придбати подарунки і віднести їх на найближчу локацію. Далі їх заберуть волонтери і відвезуть хлопчикам та дівчаткам із малозабезпечених родин, дітям із інвалідністю та малюкам бійців АТО. Нести можна іграшки, канцелярію, солодощі, спортивний інвентар. Вітати будуть діток віком від 0 до 14 років.

«Коли ми тільки розпочинали, 11 років тому, нас було три людини. Тоді ми привітали близько трьохсот діточок. Зараз же в нашій команді 17 учасників, кожен відповідальний за свій напрямок роботи. До нас долучилося багато волонтерів. Це помічники Миколая, які і дарують подарунки малечі. У 2019 році ми привітали майже 2000 хлопчиків та дівчаток. Цьогоріч плануємо не опускати планку і порадувати кожну дитину», – розповідає Ніна Кондрікова.

У 2020 році вперше в рамках акції було організовано онлайн-ярмарку. Вона проходить на сторінці фабрики «Миколай про тебе не забуде» у Facebook. Предмети декору, прикраси або інші речі, виготовлені власними руками, митці можуть виставити на продаж, а інші – купити їх. На збирані кошти діткам теж куплять подарунки.

Людмила Хильчук звертається до дніпрян: «Ярмарка почала діяти з 2 грудня. І ми хочемо аби до нас долучалося все більше людей. Тому пишіть нам і подавайте заявки. Працюємо дуже оперативно!».

Керівниця фабрики Тетяна Дробот акцентує увагу на дівчатах і хлопчиках віком 10-14 років. Каже, що дуже часто саме їм не вистачає подарунків. Тож, якщо ви ще не визначилися, що купити, враховуйте і більш дорослих дітей.

Залучився до акції і “Відкритий”. У приміщенні нашого телеканалу, за адресою Старокозацька, 40 б, знаходиться скринька, куди можна покласти подарунки. Триватиме збір до 15 грудня.

Відкриття фабрики відбудеться в понеділок у 16:00 за адресою пр. Дмитра Яворницького, 119.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Хорошая традиция: бизнес-леди Днепра снова привезли медикам «пакеты благодарности» | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Оцените этот материал: