Чи існує в Дніпрі чупакабра: відповідь кафедри анатомії

У Відкритому пройшла прес-конференція на тему «Чи існує на Дніпропетровщині Чупакабра?». Відповідь на це питання давав аспірант кафедри нормальної та патологічної анатомії Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Арсеній Богомаз.

Арсеній Богомаз чітко відповів на запитання людей — на Дніпропетровщині чупакабри немає. «Це міфічна тварина, яку вигадали люди. Наукового підтвердження її існування немає», — каже Арсеній.

Чоловік розповів, що міф про «козячого вампіра» прийшов до нас з Латинської Америки, де багато тварин хворіють на коросту. В результаті, хвору тварину без шерсті, людям дуже важко впізнати. Особливо, якщо вона має якісь фізичні вади.

На Дніпропетровщині люди часто пояснюють появою чупакабри смерть домашньої худоби. Але Арсеній Богомаз каже, що насправді здійснити вбивство може лисиця, ласка чи куниця. До того ж деякі тварини дуже схожі на чупакабру. Наприклад, єнотовидні собаки чи барсуки.

Арсеній розповів декілька кумедних сутуацій, повязаних із появою чупакабри. Наприклад, до нього привезли муміфіковані рештки кота, вигорнутого на зовні. Люди знайшли його в себе на горищі, звичайно ж, в такому вигляді вони тварину не впізнали. Також він бачив річну видру, яку з’їв хижак, але частки шкіри на черепі налякали людей і вони прийняли видру за чупакабру.

Частіше за все «козячого вампіра» лякаються мешканці міста, оскільки вони не звикли до появи різних тварин поруч, і їх фантазія домальовує багато чого неіснуючого.

Щоб захистити своїх тварин від хижаків, варто тримати їх за парканом, тоді жодна чупакабра їм не загрожує. Якщо ж ви зустріли незрозумілого хижака на природі, потрібно триматись від нього якнайдалі. Якщо в вас є підозри, що він хворий, одразу ж повідомляйте це хоча б місцевому єгерю.

Нагадаємо, в Днепре на Метростроевской провалился новый люк.

Теги: