Чим допомогти безпритульним тваринам у Дніпрі та де безкоштовно отримати пухнастого друга

На вулиці стає холодніше, термометр стрімко наближається до мінусових показників. Люди дістають теплі речі, вмикають опалення та гріються в затишних кав’ярнях. А що робити безпритульним тваринам, які абсолютно не захищені та потерпають не тільки від жорстокості людей, а від погодних умов? Про це на пресконференції Відкритого розповіла Маріанна Мірошніченко, голова правління Дніпровської міської громадської організації захисту тварин «Вірність».

“Для безпритульних собак і котів це дуже важливо. Їхнє виживання взимку зумовлене кількістю калорій, які можуть їх зігріти”, – розказала Маріанна Мірошніченко.

Також зоозахисники закликають не залишати тварин напризволяще на дачах, а забирати їх додому або хоча б приїжджати та підгодовувати. Якщо ж ви не знаєте, що вам робити з вашим домашнім улюбленцем, зверніться краще до волонтерів або громадської організації “Вірність”, де вам нададуть пораду та передадуть досвід.

Наразі притулки Дніпра переповнені безпритульними тваринами. Тому містян закликають допомогти притулкам кормами, шампунями, посудом.

Крім волонтерської допомоги, захисники тварин запрошують мешканців міста на велику роздачу котів. Перша подібна акція викликала в жовтні неабиякий ажіотаж. Тепер дві суботи поспіль, 7-го та 14-го грудня, з 10:00 ранку, у  ТЦ “Дафі” своїх нових хазяїв чекають милі та добрі котики. Тож, не пропустіть можливості знайти собі пухнастого друга.

Теги: