Чисте довкілля – довге життя: на Дніпропетровщині створили Екошколу | Відкритий

Чисте довкілля – довге життя: на Дніпропетровщині створили Екошколу


Про сортування сміття, соціальну відповідальність та еко активістів говорили із засновником екошколи Русланом Сергійчуком у пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

Збереження довкілля – важлива справа для щасливого та спокійного життя. Результатами  діяльності людини часто стають повені, пожежі та знищення природи. Щоб уникнути катастроф, зменшити кількість хвороб та продовжити життя собі і планеті, в Новомосковську заснували Екошколу.

“Це унікальний екологічний проєкт, мета якого сформувати культуру сортування та роздільного збору відходів серед жителів міста,” – розповідає Руслан Сергійчук.

За час функціонування проєкту було встановлено більше 30-ти систем сортування в усіх школах Новомосковська. Залучені школярі, із задоволенням стають еко активістами та навчають сортувати сміття своїх батьків.

“Ми проводимо уроки ековиховання. Діти активні та зацікавлені в роботі з очищення довкілля. Плануємо надалі ініціювати та долучатися до створення дієвої загальноміської програми роздільного збору відходів,” – говорить Руслан.

Планів активісти мають багато. Тому запрошують усіх небайдужих долучатися до проєкту. Адже довкілля потребує нашої допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Съел пакет и задохнулся: в Днепре умер 6-месячный малыш | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: