Черговий етап послаблення карантину: як працюють спортзали Дніпра

 1 червня  стартував третій етап помʼякшення карантину. Працювати дозволили  спортивним залам. Про правила відвідування залів розвповілафітнес-тренерка Люсьєна Подать  у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

За майже три місяці карантинних обмежень любителі спорту нарешті мають можливість відвідувати спортивні зали. І хоча медики не дуже рекомендують це робити, з 1 червня люди таки взяли кросівки та форму і відправилися на тренажери.

Черговий етап послаблення карантину: як працюють спортзали Дніпра - рис. 1

«Ми займалися спортом і до карантину, до зняття обмеження на відвідування спортзалів. Багато моїх колег, і я теж, проводили онлайн тренування, хтось займався бігом. Проте, люди скучили за спілкуванням, тренажерами та систематичними заняттями спортом. І вже другий день ми працюємо з новими правилами. У групах повинно бутине біфльше 1- осіб, якщо зал велкиий, якщо площа залу маленька, то не більше 6 осіб,» — розповідає Люсьєна. 

Також Міністерство охорони здоров’я рекомендує здійснювати термоскринінг на  вході у спортзал та зобов’язати співробітників і тренерів  використовувати засоби індивідуального захисту.

«Крім того, розміщення тренажерів для кардіо — занять, що передбачають тривале використання одним клієнтом, повинне бути більш як 2,5 метра. Хоча, так було і до карантинних обмежень. Це, саме в тих залах, де площа дозволяє таке розміщення тренажерів. До того ж, декілька разів на день проводять вологе прибирання залу. І з’явилося багато санітайзерів. Проте, вцілому майже нічого не змінилося в нашій роботі,»- говорить тренерка. 

Хоча фітнес-центри і запрацювали, не всі мають можливість їх відвідувати. Наприклад, дитячі заняття поки що не проводяться. А абонементи, які відвідувачі придбали до карантину, дійсні і зараз. Тренери рекомендують не відвідувати спортзал, якщо ви відчуваєте симптоми застуди та звертатися до лікарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легкоатлетки из Днепра готовятся к соревнованиям после карантина (ВИДЕО) 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

Теги: ,