Чистив два тижні клітки в КП «Зооконтроль»: як карають водіїв, які нехтують пільговиками в Дніпрі

Проблем з кадрами немає, охочих отримати роботу багато, а отже – час підвищувати якість обслуговування в сфері транспорту Дніпра. Так, влада Дніпра взялася за водіїв, які нехтують або відмовляються перевозити пільгові категорії пасажирів. Покарання різні. Зокрема, один кермувальник чистив два тижні клітки в КП «Зооконтроль».

Про це Відкритому розповів спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

Іван Васючков

Іван Васючков

За словами Івана Васючкова, дефіциту водіїв міського транспорту наразі у Дніпрі немає. Тому, є можливість обирати найкращі кадри.

«Велика повага до працівників, адже вони не втекли до більш безпечних регіонів. 98 % водійського персоналу залишилися у Дніпрі. Значна частина, 150-200 водіїв наразі допомагають нам евакуювати людей з гарячих точок бойових дій. Велика шана цим сміливим людям. Загалом, наразі з персоналом проблем немає. Адже, люди з інших міст, що переїхали до Дніпра намагаються знайти роботу. Близько 200 людей вимушених переселенців наразі залучені в транспорту інфраструктурі», – розповів спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради.

Водночас, є й ті, хто не цінує роботу, а навпаки наживається на пенсіонерах. І саме зараз влада Дніпра взялася за водіїв транспорту, які нехтують або відмовляються перевозити пільгові категорії пасажирів.

«Зараз таких випадків стало набагато менше, ніж на початку війни. Ніяких обмежень стосовно пільгових перевезень немає. Близько 2 тижнів тому було прийнято політичне рішення – дуже жорстко карати будь-які намагання відмовити у пільговому проїзді. У нас вже один водій чистив два тижні клітки на КП «Зооконтроль». Деяких ми залучали на волонтерських засадах, людина безкоштовно працювала на рознесенні продовольчих пайків незахищеним верствам населення. Продумуємо корисні покарання й вичищаємо такі хамські кадри. Тому наразі від пасажирів скарг мало», – розповів Іван Васючков.

Сьогодні транспорт у Дніпрі функціонує майже у звичайному режимі. В порівнянні з довоєнним часом, 80 % особового складу виведено на маршрути. На початку війни у нас було близько 240 транспортних засобів на автобусних маршрутах, наразі це число зросло до 565 одиниць.

«Кількість великих автобусів вимушено знижена через ріст цін та дефіцит на дизельне пальне, газ. Тому наразі нераціонально використовувати газові та дизельні автобуси великої місткості. До того ж знижений пасажиропотік, який скоротився майже на 50% . На початку війни це було 25-30%, наразі це 50-60 %. Та кількість, яку ми виводимо щодня, її пасажироспроможність набагато більша, ніж реальна кількість пасажирів», – пояснив Іван.

У порівнянні з початком війни, коли інтервал руху транспорту сягав у середньому 30 хвилин, зараз ситуація змінилася до 15-20хв.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Украине на время войны создали универсальный справочник контактов для смартфонов.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: