День святого Миколая: робити добро просто | Відкритий

День святого Миколая: робити добро просто

Все про благодійність та добрі справи не тільки у день святого Миколая. Як творити добро, розповідала директорка БФ “Мама+я” Наталя Сивак у пресцентрі каналу “Відкритий”. 

До дня святого Миколая кожна людина бажає отримати подарунок. Ми чекаємо чудес та віримо в дива. Але є ті, хто потребують елементарного – їжі.

“Бути благодійником дуже відповідальна робота. Але потрібно розуміти для кого і навіщо ми це робимо. В першу чергу, усі добрі справи люди роблять для себе самих,” – говорить Наталя Сивак. 

Щоб допомогти дітям-сиротам цього року БФ “Мама+я” започаткували акцію “Іграшка під ялинку”.  В магазинах іграшок Дніпра, Львову, Києва можна побачити ялинки, на яких висять листи від дітей, які не мають батьків. На цих листах написані побажання до святого Миколая та Діда Мороза. І кожен охочий може придбати те, що просять діти.

“Долучитися до благодійності просто. Головне захотіти зробити щось корисне для тих, хто знаходиться в потребі. Наш фонд постійно виявляє таких дітей та допомагає не тільки фінансово. Ми мотивуємо їх до розвитку, до зміни свого життя на краще,” – розповідає пані Наталя. 

Тож, якщо ви маєте бажання подарувати щось дітям-сиротам, звертайтеся до благодійних фондів, які підкажуть як саме це зробити. І не обов’язково допомагати фінансово. Можна стати волонтером на пару годин  та розфасувати подарунки, відвезти їх за адресою або ж просто приїхати в дитячий будинок та поспілкуватися з його мешканцями.

“Добродійництво – не тимчасова акція до свят. Це щоденна, кропітка робота для тих, кому ми необхідні,” – сказала Наталя Сивак. 

 

 

Теги: