День святого Миколая: робити добро просто

Все про благодійність та добрі справи не тільки у день святого Миколая. Як творити добро, розповідала директорка БФ «Мама+я» Наталя Сивак у пресцентрі каналу «Відкритий». 

До дня святого Миколая кожна людина бажає отримати подарунок. Ми чекаємо чудес та віримо в дива. Але є ті, хто потребують елементарного — їжі.

«Бути благодійником дуже відповідальна робота. Але потрібно розуміти для кого і навіщо ми це робимо. В першу чергу, усі добрі справи люди роблять для себе самих,» — говорить Наталя Сивак. 

День святого Миколая: робити добро просто - рис. 1

Щоб допомогти дітям-сиротам цього року БФ «Мама+я» започаткували акцію «Іграшка під ялинку».  В магазинах іграшок Дніпра, Львову, Києва можна побачити ялинки, на яких висять листи від дітей, які не мають батьків. На цих листах написані побажання до святого Миколая та Діда Мороза. І кожен охочий може придбати те, що просять діти.

«Долучитися до благодійності просто. Головне захотіти зробити щось корисне для тих, хто знаходиться в потребі. Наш фонд постійно виявляє таких дітей та допомагає не тільки фінансово. Ми мотивуємо їх до розвитку, до зміни свого життя на краще,» — розповідає пані Наталя. 

Тож, якщо ви маєте бажання подарувати щось дітям-сиротам, звертайтеся до благодійних фондів, які підкажуть як саме це зробити. І не обов’язково допомагати фінансово. Можна стати волонтером на пару годин  та розфасувати подарунки, відвезти їх за адресою або ж просто приїхати в дитячий будинок та поспілкуватися з його мешканцями.

«Добродійництво — не тимчасова акція до свят. Це щоденна, кропітка робота для тих, кому ми необхідні,» — сказала Наталя Сивак. 

 

 

Теги: