День закоханих: як святкують маркетологи

Про день святого Валентина та руйнування міфів говорили з маркетологом Анастасією Кудрею у пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

Існує думка, що день закоханих – це свято маркетологів. Які вигадали святого Валентина, щоб продавати сердечки та листівки для закоханих. Проте, самі спеціалісти з маркетингу заперечують цю тезу.

DSC 0579

 

“Людям дуже не вистачає свят. Новорічні дні пройшли. А радості хочеться. Чому б не потішити себе та своїх рідних подарунками”, – говорить Анастасія. 

За останніми маркетинговими дослідженнями, спостерігається тенденція до зменшення агресивної реклами на день святого Валентина. Кількість закликів до купівлі подарунків, зоавнішнього оформлення магазинів, торгівельних центрів також стає меншою.

“Ми спостерігаємо, що люди почали більше дарувати емоції. Подорожжі. походи в театр, спортивні зали, абонементи на масаж,” – розповідає маркетологиня.

Самі ж маркетологи не надають великого значення цьому святу. Хоч і відзначають його в компанії друзів та коханих. Та і подарунків особливих не чекають. Хіба що, сподіваються на позитивні емоції.

“Особисто я піду в театр великою компанією. І це важливо. Адже ччас. який ми витрачаємо на тих, кого любимо – це також подарунок”, – сказала Анастасія. 

 

Теги: