Депутати Дніпровської міськради вимагають від Філатова звіт щодо ремонту Нового мосту

Про вимогу депутатів до міського голови винести на порядок денний чергової сесії міськради питання щодо звіту з ремонту Нового мосту у прес-центрі Відкритого розповіли депутати Олександр Купрієнко, Дмитро Хозін, Олександр Лигін. 

Депутати хочуть почути звіт міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо ремонту центральної переправи міста.

«Ремонтна епопея тривала близько трьох років, фактично, місто було блоковано таким тривалим та скандальним будівництвом. Також на сьогодні обласною прокуратурою висунуто підозри сімом людям, які були причетні до цього будівництва — ця інформація дуже лякає. Ми хочемо, щоб усі місто, усі містяни знали, що приховує у собі це будівництво. Саме тому ми ініціювали збір підписів депутатського корпусу, щоб звіт міського голови з’явився у порядку денному найближчої сесії міськради 25 вересня», — розповів Олександр Лигін.

Також депутати наголосили на тому, що будівництво виявилося достатньо тривалим, а строки закінчення ремонту постійно зсувалися, вони прагнуть дізнатися про справжні причини такого перебігу подій. За словами Олександра Лигіна, з міського бюджету на ремонт мосту було витрачено майже пів мільярда гривень, а усі чиновники, які відповідали за перебіг реконструкції переправи, зараз переховуються. Народні обранці хочуть почути від очільника міста його думку про ситуацію, що склалася.

Виникають питання також щодо комісії, яка перевіряла якість виконаних робіт, і щодо наявності документів, які можуть гарантувати містянам безпеку під час користування переправою.

Олександр Купрієнко також не оминув увагою ситуацію з анонсованим Борисом Філатовим «плавучим брифінгом» на кораблі, на якому не було ні причетних до ремонту осіб, ні самого мера, а громадських активістів, які дійсно хотіли поставити важливі питання, не пустили на корабель.

«Ми вважаємо, що на даному етапі, коли втекли усі заступники мера, усі чиновники, що були причетні до ремонтних робіт, Борис Філатов залишається єдиною відповідальною особою. Саме він повинен особисто звітувати перед депутатами та перед суспільством про те, що відбувалося з мостом у період з 2017 до 2019 року. І не просто звітувати, а відповісти на поставлені питання. Тому ми також запрошуємо на сесію представників громадськості, які мають до мера питання», — наголосив Олександр Купрієнко.

Відповідно до чинного законодавства, якщо звернення набере більш ніж половину підписів депутатського корпусу, мер буде зобов’язаний  виступити перед міською радою із цим звітом.

Теги: