Дешево і красиво: як прикрасити домівку до новорічних свят власними руками

Що потрібно знати тим, хто бажає створити казкову красу у власних домівках перед новим роком, розповідала майстриня Юлія Гурінова у пресцентрі каналу «Відкритий».

Наближаються новорічні свята. Час, коли люди починають обирати подарунки своїм рідним та друзям. Час, коли ми наводимо лад у наших домівках та прикрашаємо їх.

Вибір ялинкових прикрас та новорічного декору дуже широкий. Від маленьких кульок до величезних гірлянд. Та не завжди можна обрати те, що до вподоби або по кишені.

«За зовсім невеликі гроші, можна зробити собі свічник, ялинкову кульку або гірлянду. Витрачаючи на це не так багато часу»,- говорить майстриня Юлія Гурінова.

gur

Крім економії коштів, вироблення новорічних прикрас позитивно впливає і на родинні стосунки. Майже  усі матеріали збираються всією сім’єю — вдома, в лісі — шишки та гілочки.

«Ми створюємо не тільки іграшки. А і традиції родини. Коли збираємося в одній кімнаті та починаємо працювати над наступною прикрасою, говоримо про те, як пройшов день, про що мріємо, що нас турбує. Це можливість приділити час своїм дітям, » — наголошує Юлія.

Навчитися робити такі прикраси дуже просто. Основне — бажання, креативне мислення та святковий настрій.

 

 

 

 

 

 

Теги: