Дистанційне навчання у Дніпрі: як вчитися і не виходити з дому

Про дистанційне навчання школярів Дніпра говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з ректором Дніпроської академії неперервної оствіти Віктором Сиченко. 

Вже неодноразово звучала фраза, що карантин — не канікули. І навчальний процес не може бути призупинений, навіть в умовах пандемії. Адже карантин рано чи пізно закінчиться, а зання здобувати потрібно.

DSC 0122 1

«Цей карантин став певним викликом для освітян, батьків та учнів. Виклик, яки ми усі прийняли гідно. В Дінпрі та і Україні таких випадків ще не було, щоб діти так довго не ходили до школи. Та освітяни своєчасно зреагували на ситуацію. І на сьогодні є усі необхідні засоби для навчального процесу поза закладами освіти,» — сказав Віктор Сиченко.

Для дистанційного навчання школярі, вчителі та батьки мають можливість використовувати онлайн-ресурси: платформа Нова Українська Школа (НУШ), щоденні трансляції онлайн-уроків для школярів ТРК «Рада». Для опертивного інформування освітян щодо офіційних документів та дистанційної роботи департаментом освіти і науки облдержадміністрації створена група у соцмережі Facebook.

«Можу запевнити, що усі школярі будуть переведені до наступного класу, після контрольного оцінювання їхніх знань,» — сказав Віктор Сиченко.

Теги: