Як працюватиме громадський транспорт Дніпра під час карантину

Про карантинні заходи та перевізників Дніпра говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з завідуючим сектором контролю та моніторингу  департаменту транспорту Дніпровської міськради Іваном Васючковим. 

Після оголошення в країні карантину та обмежень у русі, громадський транспорт Дніпра змінив графіки своєї роботи. Було введено обмеження на перевезення 10-ти пасажирів.

«Це викликало безліч питань у перевізникві. Зокрема підприємства почали втраччати гроші. Адже у них елементрано закінчується пальне. А держава не компенсує місцевим бюджетам ці втрати,» — говорить Іван Васючков. 

Як працюватиме транспорт Дніпра надалі, прогнозувати складно. Усе залежить від рішень керівництва країни та міста. Як розповів Іван Васючков

«Можливе повне припинення рорботи громадського транспорту. Перевозитимуть тільки працівників підприємств та служб, які не можуть залишити свою роботу — медиків, рятівників, тощо,» — сказав пан Іван. 

Робота перевізників наразі спланована до кінця тижня. І залишиться без змін. З маршрутів зняті на сьогодні 116, 57, 33-й маршрут працює з перебоями, 66 та 158.

 

Теги: