Дніпро святкує День батька

Про татусів та їх роль у вихованні дітей. З майстер-класами та цікавими лекціями. Як Дніпро святкуватиме День батька 2020 року, розповідали в пресцентрі телеканалу «Відкритий» організатори свята. 

Цього року Україна вдруге  офіційно відзначатиме День батька. Якщо ми святкуємо День матері, то виникає логічне питання — коли ж своє свято мають татусі?

«День батька у нашій країні офіційно святкувати почали  нещодавно — з 2019 року.  У травні минулого року Кабінет міністрів схвалив проект відповідного указу президента, призначивши святкування Дня батька щорічно у третю неділю червня,» — розповідає співорганізаторка свята Наталія Шуліка.

Дніпро святкує День батька - рис. 1

Кабмін сподівається, що це свято сприятиме забезпеченню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї, як основи суспільства та підвищенню статусу чоловіка,як батька у процесі виховання дітей.

«20 травня о 16:00 запрошуємо на День батька на майданчику біля історичного музею Яворницького. У програмі заходу:  майстер-класи, розраховані на те, щоб залучити батьків до спільного проведення дозвілля з дітьми (стрільба з лука, хімічні досліди, виготовлення фентезійних персонажів-орігамі, знайомство з військовим побутом часів Першої світової війни та Української революції, основи судово-медичної експертизи та роботи поліції). Публічне обговорення о 18:00 «Татівський інстинкт: проблеми батьківства у сучасній Україні»», — розповіла завідувачка науково-просвітницького відділу Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І.Яворницького Бірюкова Олександра.

Організатори запрошують бітьків та дітей на свято і нагадують, що обов’язковим є дотримання масочного режиму, рукавички. Крім того, якщо ви відчуваєте симптоми застуди, краще залишайтеся вдома та зверніться до лікаря.
https://www.youtube.com/watch?v=hJXvO6XLVow&t=109s
Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

 

Теги: ,