«Дніпровська Політехніка» організувала літній науковий табір для школярів

«Розпочинає роботу літня школа НТУ «Дніпровська Політехніка» для школярів міста і регіону», — про це у Відкритий розповіли проректор НТУ «Дніпровська Політехніка» Юрій Хоменко, завідувач кафедри загальної та структурної геології Сергій Шевченко та асистент цієї кафедри Євгенія Солдатенко. 

«Дніпровська Політехніка» організувала літній науковий табір для школярів - рис. 1

«Дніпровська Політехніка у цьому році відзначає своє 120-річчя. Ми зустрічаємо цю дату цікавими проектами. Не лишаються поза увагою і школярі — наші майбутні абітурієнти. Ми пропонуємо хлопцям та дівчатам відвідати літній табір на базі НТУ «Дніпровська Політехніка» та спортивно-оздоровчого табору «Гірник», який поряд з курортом Орлівщина. Мета — напрацювання навичок у рамках екологічної, геологічної та інших секцій… В організації табору задіяні усі кафедри нашого університету», — розповідає Юрій Хоменко.
За словами Сергія Шевченко, школа розрахована на учнів 9-10 класів. У рамках екологічного напрямку планується вивчення флори та фауни лісів та певних ділянок степу та лісо-степу. Що стосується геологічного напрямку роботи, то учасників забезпечать усім необхідним обладнанням, що дасть можливість спробувати свої сили у дослідженні мінералів та самоцвітів. До того ж діти навчаться ставити палатку та готувати їжу на вогнищі.
«Під час табору школярі  ознайомляться з роботою свердловини та побачать, як працює відкачка підземних вод», — додав Сергій Шевченко.

Як зазначила Євгенія Солдатенко, «Дніпровська Політехніка» має намір залучити до літньої школи учнів і вчителів профільних шкіл із поглибленим вивченням іноземної мови. Мета — розповідати про геологію та екологію іноземними мовами.
Бажаючі зареєструватися в табір можуть звертатися за телефонами: 744-14-11, 47-08-10 або писати на e-mail: [email protected]

Раніше ми розповідали, як виявити туберкулез у ВІЛ-інфікованих дорослих за допомогою LF-LAM тестів у Дніпрі.

Теги: