Локдаун у Дніпрі: як часто у місті порушують правила карантину

«Новий-старий» локдаун. З 8 по 24 січня в Україні знову діють жорсткі карантинні обмеження.

Чи дотримуються карантинних норм у нашому регіоні, розповіла у пресцентрі Відкритого головна спеціалістка ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Маргарита Малишева. 

Держпродспоживслужба та Нацполіція у Дніпропетровській області контролюють дотримання всіх карантинних норм. Зокрема, з початку локдауну було перевірено вже 350 об’єктів. На 30-ти з них виявили порушення та винесли попередження. Ці заклади перевірятимуться повторно.

«Найчастіші порушення, які фіксуються під час рейдів, — це недотримання соціальної дистанції, допуск працівників без проведення температурного скринінгу, а також відсутність дезінфікуючих засобів і масок», — коментує Маргарита Малишева.

IMG 6287

Також представниця Держпродспоживслужби зазначає, що головною відмінністю цього карантину від попереднього є особлива робота магазинів. Дозволена торгівля виключно продовольчими товарами. Серед них продукти харчування, засоби гігієни, побутова хімія, ліки, друкована преса, засоби зв’язку.

«Таким чином уряд намагається розподілити потоки людей, щоб уникнути великого їх скупчення в одному місці. Наприклад, раніше ми могли в супермаркеті, де є торгівля і продовольчою, і не продовольчою групою товарів, закуповувати одразу всі необхідні речі: і одяг, і засоби гігієни, і їжу. Наразі, у цьому ж магазині ми можемо придбати тільки продукти харчування. А вже в іншому – засоби гігієни та інше», — пояснює Маргарита.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре провели рейд по Нагорке: киоск с шаурмой нарушал правила карантина | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,