Дніпровський експерт про збільшення податку на нерухомість

В Україні податок на нерухомість може збільшитися втричі. Проте експерти втішають – на більшість українців це ніяк не вплине.

Про це в пресцентрі Відкритого розповів голова Ради підприємців ринку нерухомості у Дніпропетровській області Сергій Логутенко.

Зараз при продажі нерухомості не частіше разу на рік та при умові володіння нею більше трьох років українці сплачують державі 2%: один із них до Пенсійного фонду і ще один за послуги нотаріуса. Якщо ж протягом року таких об’єктів нерухомості продається кілька, то з кожної угоди продавцю потрібно сплатити додатково 5% податку на доходи фізосіб та 1,5% військового збору.

Новий законопроєкт залишає чинні ставки оподаткування при укладенні однієї угоди з нерухомістю на рік і підвищує ставки для кожної наступної. Зокрема, якщо особа вирішила протягом року продати два житла, то з другої угоди доведеться сплатити 5% (ПДФО) та 1,5% (військовий збір).

«На більшість громадян ця норма не повинна вплинути. Навряд чи є багато людей, у яких виникає потреба протягом року продавати понад два об’єкти», — заспокоює Сергій Логутенко.  

DSC 0648

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Новый закон: днепряне в течение 5 лет должны будут оцифровать трудовые книжки | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,