Ціни на житло в Дніпрі виростуть: причини та прогнози

На 10-15% зросли ціни на нерухомість у Дніпрі. І це не межа.

Про причини та прогнози щодо зростання цін на житло в пресцентрі Відкритого розповіли голова Ради підприємців ринку нерухомості у Дніпропетровській області Сергій Логутенко та експертка Національної асоціації брокерів Катерина Корнет.

За словами брокерів, новобудови дорожачатимуть через те, що збільшилась вартість будматеріалів. А ось вторинний ринок житла наразі коштує більше через великий попит. Нерухомість зараз – найбільш надійний варіант для інвестицій. Тож людей, які прагнуть придбати будинок або квартиру більше, ніж самого житла. Відтак, продавці нерухомості відмовляються від кредитів та іпотек, бо можуть обирати більш вигідного покупця.

«Якщо говорити про вторинний ринок, то цілком логічно, що людина, котра продає квартиру, хоче отримати всю сумму за неї одразу. А продавати в кредит і чекати коли їй все повернуть, — небажана перспектива. При цьому покупці все активніше звертаються до формату купівлі житла саме за допомогою іпотеки», — коментує Сергій Логутенко.

Ціни на житло в Дніпрі виростуть: причини та прогнози - рис. 1

Катерина Корнет додає: «Прогнози невтішні. Ціни на житло найближчим часом падати не будуть. Але варто розуміти, що це нестабільна сфера. Здебільшого вартість залежить від попиту і пропозиції. Та є ще й зовнішні фактори. Зокрема, зараз це коронавірус та коронакриза».

Ціни на житло в Дніпрі виростуть: причини та прогнози - рис. 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Сколько украинцы будут отдыхать на майские праздники | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,