Дніпровський мандрівник: як учасник АТО підкорює світ

Про війну та мрію стати капітаном говорили з ветераном АТО та мандрівником у пресцентрі каналу «Відкритий». 

Сергій Швець — доброволець полку «Дніпро-1», ветеран російсько-української війни. Він пройшов гарячі точки Донбасу, але в душі залишився романтиком, який з дитинства мріяв стати капітаном, що відкриває нові землі та підкорює моря й океани.

«Спочатку ми ходили в походи з батьками. Потім я сам водив туристів у гори Криму, Кавказу. Це були немовірні подорожі. Після кожного походу в Крим, я говорив собі, що більше не піду. Але жага до пригод була сильнішою,» — розповідає Сергій. 

 

Після війни Сергій продав дачу та придбав свою першу яхту. Далі — більше. Дача, машина — заради подорожей.

Дніпровський мандрівник: як учасник АТО підкорює світ - рис. 1

«У нашому житті дуже багато зайвих речей. Ми купуємо їх і не замислюємось, що життя закінчується, а речі так і залишаться речами. Я обираю подорожі. Бо в світі стільки всього неймовірно цікавого, що хочеться обов’язково побачити,» — говорить Сергій Швець.

Разом з Сергієм подорожує і його дружина. Адже часом мандри бувають небезпечними. Та і в компанії веселіше.

«Я вважаю, що мандруючи світом, ми відкриваємо себе і світ для себе. До того ж, дорога добре лікує. Жити з думками про війну неможливо весь час. І щоб не здуріти, потрібно або відкривати бізнес, або подорожувати. Я обираю мандри,» — сказав Сергій.

В паланах у чоловіка ще безліч місць. Але найзаповітніші — Антрактида і Ліван. Наразі, вони з дружиною готуються побачити Ліван.

«Наші подорожі коштують не так дорого. Адже ночуємо ми не в дорогих готелях, їмо звичайну місцеву кухню. Зато задоволення отримуємо колосальне», — говорить Сергій.

Теги: