Дніпрян запрошують на благодійний воркшоп зі смартфон-сторітелінга – Відкритий

Дніпрян запрошують на благодійний воркшоп зі смартфон-сторітелінга

Як навчитися знімати на телефон професійні відеоролики та допомогти тваринам? Про це говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з громадськими активістами та медійниками – організаторами благодійної майстерні.

1.02 дніпрян запрошують на благодійну майстерню смартфон – сторітелінга. Тут вам пропонують навчитися знімати та монтувати відео за допомогою власного смартфона.

“Усі гроші з квитків ми віддамо на допомогу безхатнім тваринам Дніпра та на відновлення лісів Австралії”, – розповідає організаторка заходу Катерина Старокольцева-Скрипник.

Під час заходу в одному з ресторанів міста відбудеться концерт гурту “Кімната Гретхен”, який відвідувачі воркшопу зніматимуть на телефони. А перед цим, всім, хто зареєструвався, проведуть майстер-клас зі зйомок на мобільний телефон.

“Тож, у містян є прекрасна можливість – допомогти тваринам, навчитися знімати і монтувати, а також послухати гарну музику у виконанні українського гурта. І все це, 1 лютого з 11 до 15:00 за адресою вулиці Короленка, 3а”, – сказала співорганізаторка благодійного майстер-класу Юлія Соколова. 

Теги:

Оцените этот материал: