Дніпрянам, які працюють віддалено від офісу: як спланувати свою роботу | Відкритий

Дніпрянам, які працюють віддалено від офісу: як спланувати свою роботу

Про особливості віддаленої роботи говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з директоркою з управління персоналом Катериною Маргітіч.

Майже місяць дніпряни вимушені знаходитися вдома. Через карантинні заходи, більшість компаній відправили своїх працівників на віддалену від офісів роботу.  Фахівці з управління персоналом переймаються ефективністю такої роботи та дають поради, як керівникам так і співробітникам підприємств.

“Важливо чітко розуміти, що карантин – не канікули і не відпустка. Якщо ви працюєте віддалено від офісу, тобто вдома, то розплануйте свій день грамтно. Домовтеся з рідними, що з 9 до 18, наприклад, ви працюєте. Щоб вас не відволікали та не турбували. Знайдіть собі зручне місце для роботи. Але не ліжко. Бо якраз саме у ліжку ви найменш ефективні”, – розповідає Катерина.

Також спеціалісти з управління персоналу радять носити зручний одяг, який хоч трохи б нагадував вам, що ви не вдома, а таки на роботі. Можна робити паузи – пити каву, обідати, виходити на вулицю. Щоб хоч трохи розвіятися. Словом, робити так, як це відбувається в офісі.

“Керівникам компаній було б добре спілкуватися зі своїми працівниками. Підтримувати зв’язок скайпом, цікавитися, як у них справи, обговорювати робочі моменти. Це дасть можливість тримати на контролі робочий процес. А також зблизитися з підлеглими. У неформальній, здавалося б атмосфері, бути поруч з тими, з ким ви працюєте”, – говорить Катерина Маргітіч.

 

Теги:

Оцените этот материал: