Дніпряни здобули призове місце у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії. | Відкритий

Дніпряни здобули призове місце у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії.

Про громадянське суспільство та конкурс наукових робіт говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з учасницею конкурсу Віталією Серебрянською та її науковим керівником Віктором Філатовим. 

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії був організований Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення. Його основною метою була підтримка обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання.

На конкурс студентка Університету митної справи та фінансів подала роботу – «Розвиток громадянського суспільства в Україні в умовах перехідного правосуддя».

“Наша робота – це не тільки теоретичний матеріал. Це інструкція до практичних змін судові та правовій системах,” – розповідає пані Віталія. 

 

На конкурс подавалися 40 вищих навчальних закладів, 230 учасників. Призових місць було 3. А також один проект був відзначений окремою нагородою.

“Оцінювали наукові роботи відомі адвокати, судді, вчені, громадські діячі та державні службовці, зокрема, суддя Верховного Суду Альберт Єзеров та голова Союзу Юристів України, колишній Генрокурор Святослав Піску”, – розказав Віктор Філатов. 

Теги:

Оцените этот материал: