До Дніпра приїхали 400 танцівників з усієї України

Третій рік поспіль Дніпро традиційно на свій день народження збирає у центрі міста танцівників зі всієї країни. Про проведення масштабного фестивалю «Dnepr Street Battle» та підготовку до нього в карантинних умовах розповів організатор Дмитро Ключко у пресцентрі телеканалу «Відкритий».

Близько 400 танцівників з усієї України приїхали до Дніпра на масштабний фестиваль «Dnepr Street Battle». Вони змагалися за призовий фонд розміром 2000 гривень та визнання професійних танцівників і глядачів. Три вікові категорії та різні напрями: хіп-хоп, хаус та денсхолл.

Дмитро Ключко запевняє, що через карантинні умови організація заходу пройшла важче, ніж у попередні роки. Звичайно, до складу членів журі входять професіонали з усього світу. Цьогоріч вони не мали змоги приїхати. І тем не менш, дніпрян та гостей фестивалю привітали вітчизняні зіркові танцівники. Самі ж учасники інтенсивно готувалися до змагань з полегшенням обмежень у літній період. А от весною танцювальні клуби, як і всі заклади освіти, перейшли на дистанційне навчання.

«Займатися вдома дуже важко. Ти не відчуваєш тієї атмосфери як у залі, у компанії своїх колег. Це дуже вплинуло не тільки на фізичний, але й на емоційний стан – зникає потрібний заряд. Але варто відмітити, що не дивлячись на довгий час онлайн-занять, рівень танцівників, представлених на фестивалі, дуже високий. З кожним роком ми помічаємо творчий ріст учасників», — розповідає Дмитро.

До Дніпра приїхали 400 танцівників з усієї України - рис. 1

«Намагайтеся подорожувати – відвідувати фестивалі. Зараз це дуже важко, але ми маємо підтримувати своїх колег, щоб індустрія та культура танцю в Україні не просідали, розвивалися та рухалися далі. І, звісно ж, всіх танцівників запрошую на наші батли у наступному 2021-у році», — звертається Дмитро до танцівників Дніпра та України.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Днепровские легкоатлеты заняли призовые места на международных соревнованиях | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,