Доїхати на роботу взимку: на які маршрути в Дніпрі вийдуть великі автобуси

Чи готовий транспорт Дніпра до холодів та на які зміни чекати містянам найближчім часом. Про це у пресцентрі «Відкритого» розповів Іван Васючков — завідувач сектору контролю та моніторингу виконання договірних зобов’язань департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради.  

Щороку з настанням холодів, дніпрян турбує одне й те саме питання. І зараз не про ціни на комунальні послуги і газ. Зимовий період у нашому місті пов’язаний з питаннями транспорту, коли вранці та ввечері люди вишиковуються в довжелезні черги, щоб потрапити в омріяний автобус, або замерзають в трамваях та тролейбусах.

Цього року міська влада готується заздалегідь до морозів, щоб уникнути транспортних проблем та щоб містяни отримали комфортні умови пересування.

«Наприкінці жовтня департамент транспорту Дніпровської міськради створив комісію з перевірки засобів перевезення пасажирів. До 18 листопада перевізники мають усунути всі недоліки та возити дніпрян у відремонтованих або й нових автобусах і маршрутках», — заявив Іван Васючков.

Також, для зручності мешканців Дніпра, створили телеграм-канал, на який можна надсилати скарги та пропозиції щодо покращення пасажирських перевезень.

Питання підвищення цін на проїзд поки залишається відкритим. А от на 88-й маршрут скоро поставлять нові великі автобуси MAN, місткістю у 170 пасажирів. Це дасть можливість перевозити більше людей в нормальних умовах.
Тож є надія, що взимку ніхто з дніпрян не буде мерзнути на зупинках та вчасно дістанеться з дому на роботу і назад.

Теги: