Експертка з Дніпра розповіла, що у найбільшого прапора України є двійники

Що входить до мануала прапора, — про це у прес-центрі Відкритий, розповіла екс-радниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

Як розповіла екс-радниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації,  за 27 років уперше головний прапор України був піднятий не на головній площі у Києві, а саме у місті Дніпро, на найвищому флагштоку.

«Наше місто стало головним флагштоком України, 72 метри зовнішня частина, плюс 35 метрів — підземна частина. Загальна площа прапора 216 м². Коли ми дивимось на наш прапор, важко уявити собі, що у нього такий великий розмір», — прокоментувала гостя.

Olga Borb IMG 3471

За словами екс-радниці, після започаткування підняття прапора, флагшток був переданий в експлуатацію до місцевої ради, яка несе повну відповідальність за те, що наш прапор знаходиться на висоті.

«У стабільних погодних умовах прапор оглядають один раз на два тижні. Коли не дуже гарна погода, його приспускають, щоб подивитися, в якому стані знаходиться тканина. При форс-мажорних обставинах за прапором спостерігають щодня, а інколи над нашим стягом літають невеличкі коптери, за допомогою яких ми проводимо технічний огляд на висоті. У разі потреби тканину прапора замінюють на нову», — розказала Ольга Горб.

 

Як розповіла екс-радниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації, існує запасний варіант прапора, а також зимовий та літній варіанти, тому можна сказати, що у прапора-рекордсмена є двійники.

Раніше ми розповідали, що кінорежисерка з Дніпра розкрила секрет фільму «Пальто».

Теги: