У Дніпрі пройде Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій»

17 грудня відбудеться дев’ятий Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». Про це розповіли у пресцентрі Відкритого заступниця керівника ГО «Дніпропетровська обласна спілка воїнів АТО», співорганізаторка форуму Юлія Кримчак, ветеран, модератор форуму, співзасновник спілки ветеранів-підприємців Дмитро Кошка, ветеран-підприємець, модератор форуму Віктор Малков. 

Уперше форум «Імунітет ілюзій» пройде в форматі всеукраїнського телемарафону, який об’єднає всі регіони України. У тому числі й Дніпропетровщину. У програмі регіонального майданчику форуму в нашій області пройде воркшоп «Можливості для організацій ветеранів АТО: гранти, соціальні бізнеси, партнерства». Ветерани-підприємці поділяться власним досвід створення та ведення бізнесу, розкажуть про помилки та дадуть поради початківцям.

«Останнім часом в Україні є така ілюзія, що Дніпропетровщина – це лише форпост. Ми захистили і не пустили ворога далі в Україну. Насправді ж Дніпропетровщина — це ще й великий промисловий регіон.  І об’єднавши ці дві теми: ветеранів і бізнес, будемо розглядати її. І спробуємо допомогти АТОвцям-підприємцям», — коментує Дмитро Кошка.

DSC 4430

«Ми сподіваємося, що зможемо поділитися своїм досвідом і розказати про власні помилки, які на своїй практиці вже не скоять ветерани», — додає Віктор Малков.

DSC 4439 e1608141768226

«Запрошуємо всіх приєднатися до форуму. Триватиме він протягом дня,17 грудня, з 9:30. Це чудова можливість отримати корисну інформацію з перших уст», — каже Юлія Кримчак.

DSC 4433 e1608141886378

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі в Музеї АТО відкрилась виставка художниці-десантниці | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,