Підприємці Дніпра мітингують під Радою: чи є результати

Загибель для малого та середнього бізнесу. Саме так підприємці називають рішення Верховної Ради про впровадження обов’язкових касових апаратів. І нехай цей процес відтермінували на рік, ФОПи продовжують мітингувати. Чому? Розповіла у пресцентрі Відкритого приватна підприємиця з Дніпра Зінаїда Попова.

Верховна Рада України проголосувала за законопроєкт, згідно з яким обов’язкове введення підприємцями касових апаратів відкладається до 1 січня 2022 року. Проте підприємці продовжують мітингувати. Зінаїда Попова розповідає, що наступна акція протесту відбудеться вже 15 грудня.

«Для малого та середнього бізнесу, введення касових апаратів – загибель. Розібратися у тому як працює ця система не можуть навіть керманичі нашої держави, а що вже говорити про підприємців. Штрафи, які будуть чекати на нас через недотримання вимог користування апаратами, сягають 50 тисяч гривень», — каже Зінаїда Попова.

Підприємці Дніпра мітингують під Радою: чи є результати - рис. 1

ФОПи вимагають не просто відтермінування законопроєкту, а повного його скасування. За словами підприємців, якщо закон діятиме, вони виконуватимуть функції митної служби. Тепер представники малого та середнього бізнесу звітуватимуть за кожен товар, що потрапить на полицю їх магазина.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Разумков подписал закон о недостоверном декларировании: теперь очередь президента | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,