Енергія єдності: проєкт з енергоефективності реалізується на Дніпропетровщині | Відкритий

Енергія єдності: проєкт з енергоефективності реалізується на Дніпропетровщині

Про ініціативу релігійних організацій та  енергоефективність говорили з , керівникjv відділу комунікацій постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO Антоном Ковалишиним у пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

Релігійні організації України ініціюють проект з енергоефективності «Енергія єдності». Церква сьогодні має великий вплив на суспільство. А питання енергоефективності – це питання життя та збереження не тільки України, а й планети. Проєкт допоможе зменшити витрати на оплату комунальних послуг, а зекономлені кошти направити на соціальні потреби, благодійні проекти, допомогу людям.

“Ми почали реалізацію цього проекту з релігійними організаціями, бо 70% людей в Україні відносять себе до однієї з релігійних конфесій, релігійні організації мають найбільший рівень довіри серед населення на ряду з армією і волонтерами, тому кому як не їм нести ці знання у суспільство і формувати відповідну культуру. Бо без культури ніякі реформи та зміни не будуть ефективними,” – розповідає Антон Ковалишин.

Проєкт “Енергія єдності” відбуватиметься в декілька етапів. Залучатимуться фахівці з різних компаній та релігійних організацій на майданчику Всеукраїнської Ради Церков. Проведена фінформаційна кампанія. Щоб  донести до населення, як впроваджувати енергоефективність на побутовому рівні. Наступний етап – це вебінари для  релігійних лідерів, які донесуть інформацію до інших представників релігійних організацій щодо того, як робити кроки до енергозбереження.

Дніпропетровщина – регіон великих потужностей. І тут так само необхідно впроваджувати подібні проєкти. Саме тому, ініціативна група закликає усіх небайдужих підтримати проєкт “Енергія єдності” та активно долучатися до нього.

Теги: