Фен-шуй спеціалісти радять, як зустрічати Новий рік

За китайським календарем новий рік почнеться 25 січня. Але вже зараз спеціалісти з фен-шуй радять, як його зустріти та розповідають, яким буде новий 2020-й рік. Саме про це говорили у пресцентрі телеканалу «Відкритий» з експерткою з фен-шуй Наталею Ткалич. 

«Як зустрінеш рік, так його і проведеш», саме в це вірять українці, коли щороку дивляться прогнози астрологів та дослухаються до порад, як провести свята.  У сучасному світі популярність здобуло вчення фен-шуй. Це ціле мистецтво з облаштування домашнього інтер’єру, який зародився в Стародавньому Китаї.

«Важливо вірити у те, що ви робите. Новий рік потрібно зустрічати з чистими думками та щирим серцем. Перше потрібно навести лад в оселях. Викинути мотлох, помити підлогу з сіллю. Усе, що за рік накопичилося, необхідно викинути, щоб звільнити місце для нових енергій,» — розповідає Наталя Ткалич. 

Рік Білого Пацюка (Щура) за фен-шуй обіцяє бути відносно спокійним. Можуть бути досягнуті домовленості в гострих питаннях.

«Те. що стосується війни. Вона напевно не закінчиться. Проте градус напруги точно зменшиться,» — говорить експертка. 

В цілому 2020-й рік вдалий для тих, хто займається творчістю та ораторським мистецтвом.

Що стосується ялинки та інтер’єру, то спеціалісти радять розташувати ялинку в південно-східній частині кімнати, що  значно покращить ваш фінансовий стан.

Білий Металевий Щур полюбляє  природні (синій, зелений) і теплі (золотистий, жовтий) кольори. Також до домашнього інтер’єру підійдуть сріблясті та сірі відтінки.

«І пам’ятайте про свічки. Вони обов’язково мають горіти на новорічному столі і бути червоного кольору. Це очистить енергію вашого дому. А також налаштує на спокій та романтичний настрій,» — сказала Наталя Ткалич. 

Теги: