Фізичні навантаження у спеку: рекомендації лікарів Дніпра | Відкритий

Фізичні навантаження у спеку: рекомендації лікарів Дніпра

Українці народ не лінивий. І кожного дня ми кудись поспішаємо, щось вирішуємо. Спека, дощ, сніг, ми постійно знаходимося в стані фізичної активності. Чи корисно це для здоров’я у спеку, говорили у пресцентрі телеканалу «Відкритий» з сімейною лікаркою Анною Мелашич.

Лікарі рекомендують у сильну спеку не посилювати навантаження на серцево-судинну систему й утриматися від занять спортом. Радять дотримуватися водного режиму – більше чистої води, менше жирів та ніякого алкоголю.

«Якщо вам необхідно щось зробити, краще перенесіть це на більш комфортний для цього час:  до 10 ранку або після 17:00. Навантаження в спеку можуть призвести до серцевого нападу, тому що організм при аномально високих температурах працює на зношення. Краще працювати, коли й сонце не таке активне та агресивне. Це не зашкодить здоров’ю та збереже вам гарний настрій,» – говорить Анна Мелашич.

Спорт також дозволяється в спеку. Але для початку варто порадитися з вашим сімейним лікарем. Аби уникнути інсультів та інфарктів. І головне, потрібно пам’ятати, що усе добре в міру. Тому не перенавантажуйте себе. Краще почитайте книжку або займіться йогою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Відчуваєте емоційне вигорання: час йти у відпустку 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,