Ганна Мягких: запрошуємо на курси для постраждалих від насильства у Дніпрі

Про допомогу постраждалим від домашнього насильства в інтерв’ю Відкритому розповіла юристка, керівниця громадської організації «Гендерний клуб Дніпро» Ганна Мягких.

За офіційними даними МВС, щорічно в Україні скоюють близько 700 згвалтувань. Ганна розповіла як діяти, якщо ви стали жертвою сексуальних домагань чи насильства.

«Потрібно знайти підтримку серед своїх рідних або близьких. Якщо таких немає – є всеукраїнська гаряча лінія, є наша організація, є «Пані Патронеса». Звертайтесь, не закривайтеся, це дуже важливо! Людина, яка стала жертвою насильства, потребує психологічної допомоги або навіть психіатричної. Звісно потрібен юрист або адвокат, і я раджу по можливості спілкуватись з представниками поліції разом з юристом або адвокатом. Це для того, щоб Вам не задавали питання, які будуть травмуючи. Взагалі кожній людині варто мати «свого» юриста, який може допомогти в будь-якій складній ситуації, і це не має бути обов’язково насильство», — розповіла Ганна Мягких.

Також говорили про безкоштовні курси для постраждалих від насильства у Дніпрі та курси по сексуальному виховання для дітей та підлітків та як до них приєднатися.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Комісія з пошуку безвісти зниклих працює неповноцінно, — мати колишнього полоненого.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,