“Гаряча лінія” для жінок запрацювала у Дніпрі | Відкритий

“Гаряча лінія” для жінок запрацювала у Дніпрі

Про психологічну допомогу жінкам говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з засновницями проєкту. 

У Дніпрі з 20 квітня почала працювати “гаряча лінія” з психологічної допомоги для жінок.

“Ми надаємо психологічну допомогу для жінок з вразливих категорій населення : жінки 60+, жінки з інвалідністю, мами особливих дітей, жінки-ветеранки, жінки-поліцейські, працівниці медичного сектору,” – розповідає Ольга Полякова. 

 

 

 

 

У проєкті працюють професійні психологині, які надають допомогу та підтримку жінкам в будні з з 14.00 до 18.00. Починаючи з 20 квітня  по сьогодін було прийнято 50 телефонних звернень. Як розповідають психологи та організатори проєкту, жінкам вкрай необхідні психологічна підтримка. Іноді у вигляді простої розмови.

“Бувають випадки, коли нам телефонують і просять допомогти з продуктовими наборами. Тоді ми звертаємось до наших волонтерів та волонтерок, які радо відгукуються на прохання жінок. Хоча більшості таки не вистачає елементарної розмови,” – говорить Ольга Гриценко. 

Працюватиме “гаряа лінія” до середини червня. Але, як показує досвід та попит, продовження роботи психологів можливе і надалі. Звернутися за психологічною допомогою жінки можуть за безкоштовним номером “гарячої лінії” 0800 505 085.

 

 

Теги: