Короновані красуні Дніпра розповіли про участь у конкурсах

«У Дніпрі відбувся дитячий конкурс «Королева краси України 2019», — про це у прес-центрі Відкритий розповіли організатор дитячих конкурсів краси та моделінгу «Принцеса Дніпра» та «Королева краси України», співорганізатор Міжнародного конкурсу моделей «ТОП модель світу» в Італії Вікторія Котелевська, Міні-міс Україна, Міні-міс світу, Маленька леді України, Топ модель світу Вероніка Котелевська та переможниця конкурсу «Королева краси України 2016» Вікторія Литвиненко.

«У цьому році конкурс «Королева краси України» проходив в одинадцятий раз. Започаткований він як регіональний. Але через рік вже отримав статус всеукраїнського: до нас у Дніпро приїхали найгарніші дівчатка з усієї України», — говорить Вікторія Котелевська.

IMG 9328

За словами засновниці, «Королева краси України 2019» входить до трійки найкращих конкурсів України. До нього намагаються потрапити переможці різних регіональних конкурсів.

«Конкурс ми проводимо на великій сцені у ПК «Машинобудівників». У цьому році він відбувся 17 лютого. У ньому приймало участь 18 дівчаток з усієї країни: Запоріжжя, Харкова, Полтави, Києва, Тернополя, Рівного, Луцька, Херсона та Дніпра. Зазвичай діти діляться на 3 вікові групи, у кожній з яких є переможець. Якщо є учасниці дебютанти і професіонали, то ми їх теж розділяємо, щоб дебют міг перемогти», — продовжує Вікторія Котелевська.

Засновниця проекту розповіла, що музою конкурсу є її донька Вероніка. Вперше дівчина взяла участь у конкурсі на в неповні 4 роки. Тепер за її плечима їх багато. Щодо «Королеви краси України», то у ньому Вероніка є членом журі і постановницею номерів.
«Тепер я допомагаю іншим дівчатам порадами, як поводити себе на сцені. Крім того, навчаю малят танцям», — говорить Вероніка Котелевська.

Щодо Вікторії Литвиненко, то дівчинку привела на конкурс мама, коли їй було 6 років. Віка почувалася дуже скутою і навіть боялася гучних звуків. Але буквально за кілька місяців дитина перевтілилася: стала відкритою і комунікабельною. До того ж, їй вдалося перемогти на конкурсі краси у 2016 році.

«Тепер на моєму рахунку 7 конкурсів. Я впевнена в собі і гарно почуваюся перед камерами. Мрію перемогти у дорослому конкурсі краси та стати телеведучою», — говорить Віка.

Раніше ми розповідали, що пенсіонерам Дніпра не вистачає грошей на ліки проти глаукоми.

Теги: