Короновані красуні Дніпра розповіли про участь у конкурсах | Відкритий

Короновані красуні Дніпра розповіли про участь у конкурсах

«У Дніпрі відбувся дитячий конкурс «Королева краси України 2019», — про це у прес-центрі Відкритий розповіли організатор дитячих конкурсів краси та моделінгу «Принцеса Дніпра» та «Королева краси України», співорганізатор Міжнародного конкурсу моделей «ТОП модель світу» в Італії Вікторія Котелевська, Міні-міс Україна, Міні-міс світу, Маленька леді України, Топ модель світу Вероніка Котелевська та переможниця конкурсу «Королева краси України 2016» Вікторія Литвиненко.

«У цьому році конкурс «Королева краси України» проходив в одинадцятий раз. Започаткований він як регіональний. Але через рік вже отримав статус всеукраїнського: до нас у Дніпро приїхали найгарніші дівчатка з усієї України», — говорить Вікторія Котелевська.

За словами засновниці, «Королева краси України 2019» входить до трійки найкращих конкурсів України. До нього намагаються потрапити переможці різних регіональних конкурсів.

«Конкурс ми проводимо на великій сцені у ПК «Машинобудівників». У цьому році він відбувся 17 лютого. У ньому приймало участь 18 дівчаток з усієї країни: Запоріжжя, Харкова, Полтави, Києва, Тернополя, Рівного, Луцька, Херсона та Дніпра. Зазвичай діти діляться на 3 вікові групи, у кожній з яких є переможець. Якщо є учасниці дебютанти і професіонали, то ми їх теж розділяємо, щоб дебют міг перемогти», — продовжує Вікторія Котелевська.

Засновниця проекту розповіла, що музою конкурсу є її донька Вероніка. Вперше дівчина взяла участь у конкурсі на в неповні 4 роки. Тепер за її плечима їх багато. Щодо «Королеви краси України», то у ньому Вероніка є членом журі і постановницею номерів.
«Тепер я допомагаю іншим дівчатам порадами, як поводити себе на сцені. Крім того, навчаю малят танцям», — говорить Вероніка Котелевська.

Щодо Вікторії Литвиненко, то дівчинку привела на конкурс мама, коли їй було 6 років. Віка почувалася дуже скутою і навіть боялася гучних звуків. Але буквально за кілька місяців дитина перевтілилася: стала відкритою і комунікабельною. До того ж, їй вдалося перемогти на конкурсі краси у 2016 році.

«Тепер на моєму рахунку 7 конкурсів. Я впевнена в собі і гарно почуваюся перед камерами. Мрію перемогти у дорослому конкурсі краси та стати телеведучою», — говорить Віка.

Раніше ми розповідали, що пенсіонерам Дніпра не вистачає грошей на ліки проти глаукоми.

Теги:

Оцените этот материал: