Головна ялинка міста: як дніпрянам пропонують провести новорічні свята

Вже почалися новорічні свята. Місто прикрасили ялинками та вогнями. Як і де дніпрянам пропонують відсвяткувати новий рік та Різдво? Про це розповіли представники Дніпровської міської ради у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

«21-го грудня о 17:00 запрошуємо дніпрян долучитися до відкриття головної ялинки міста. На площі Героїв Майдану на мешканців та гостей міста чекають концерт Тоні Матвієнко, конкурси та розважальна програма,» — розповідає директор департаменту з питань місцевого самоврядування Артем Нідєлько. 

Цього року новорічний майданчик розширився від площі Героїв Майдану до Європейської площі. Під час свят  до 7 січня тут пройдуть концерти,  ярмарок та безліч конкурсів з призами.

«В ніч з 31 — го грудня на 1-е січня ми запрошуємо всіх разом зустріти новий рік. Концертна програма розрахована до 2:30 ночі. Додому містяни зможуть поїхати громадським транспортом або таксі», — говорить начальник управління культури Євген Хорошилов. 

Головна ялинка міста: як дніпрянам пропонують провести новорічні свята - рис. 1

Святкові заходи відбуватимуться до 19-го січня по всіх районах міста. Влада продумала програму для всіх і кожного. Не залишаться поза уваго діти з інвалідністю, соціально не захищені громадяни.

6 січня всіх охочих запрошують на плащу Героїв Майдану о 19:00 на святкування Різдва разом з Олегом Скрипкою. Співатимуть колядки та знайомі кожному українцю пісні.

Під час проведення заходів, можливе перекриття проспекту Яворницького. Тому автомобілістам радять слідкувати за цією інформацією.

Теги: