Готуємо фігури до весни: як повернути фізичну форму після свят

Що потрібно робити та куди звертатися, якщо після різдвяних свят ви набрали зайві кілограми? Про це говорили з фітнес-тренеркою Люсьєною Подать у пресцентрі каналу «Відкритий». 

Зимові свята майже закінчилися. І дехто відчув результат святкувань на своїй фігурі. Не зійшлися джинси, малувата сукня. В середньому люди набирають 2-3 зайві кілограми. Тому традиційно починають шукати способи повернути  фізичну форму.

«Як правило, після свят дуже важко зібрати людей в спортивному залі. Проте кожен, хто любить своє тіло, знаходить годину часу, щоб попрацювати на тренажерах та скинути зайві кілограми,» — говорить Люсьєна.
Готуємо фігури до весни: як повернути фізичну форму після свят - рис. 1

Кожен обирає для себе сам, як йому боротися з зайвою вагою. Проте, фахівці радять спробувати усі способи, щоб знайти свій шлях до схуднення. А також важливо визначитись з метою — для чого вам спорт.

«Існує безліч способів боротися з кілограмами. Танці, йога, можна «потаскати» залізо. Та варто пам’ятати, що і харчування має бути правильним. Потрібно виключити з раціону булочки, жирну їжу, цукор та смажене. Більше вживати овочів, крупи, пити воду. Тоді разом з фізичними навантаженнями це дасть позитивний результат,» — сказала фітнес-тренерка.

Тренери радять відвідувати спортивні зали мінімум 2 рази на тиждень і займатися по годині. Поступово збільшуючи періодичність заняттями спортом. Якщо ж таки часу на зал у вас немає, то починайте більше ходити, грати у футбол, волейбол, плавати. Просто рухайтесь. І тоді ваше тіло подякує вам.

«Якщо тіло буле в порядку, то поліпшиться настрій. Відповідно у вас будуть сили на позитивні зміни в житті,» — розповідає Люсьєна. 

Тож якщо ви готові боротися за себе та проти зайвої ваги, не чекайте понеділка,першого числа або нового року, тим більше, що він вже прийшов. Йдіть в спортивний зал, харчуйтеся правильно та радійте життю. І тоді вам не доведеться купувати новий одяг на пару розмірів більше.

«Вийдіть з зони комфорту. Буде боляче, важко, проте потім вам стане так добре, що спорт стане щасливою нормою вашого життя», — радить Люсьєна Подать. 

Теги: