Історичний музей Яворницького запрошує

Про події та акції Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького розповідала директорка музею Юлія Пісчанська в пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Існує стереотип, що музей — це місце для тихої роботи. Ніби там ніколи нічого не змінюється. Та і відвідують  музеї лише школярі з викладачами історії. Проте у Дніпропетровському музеї ім. Яворницького руйнують ці стереотипи та шукають способи популяризувати історію та сам музей.

«Ми подаємося на різні гранти, щоб зробити наш музей цікавішим для відвідувачів.  Постійно шукаємо нові ідеї, щоб показати на скільки музей може бути неординарним та захоплюючим,» — розповідає директорка музею Юлія Пісчанська. 

Історичний музей Яворницького запрошує - рис. 1

Так, з  17 по 19 січня  музей вшосте бере участь в акції MuseumSelfieDay. Протягом трьох днів відвідувачі матимуть нагоду прийшовши до музею з 11.00 до 17.45 (каса музею працює з 11.00 до 16.45) зробити цікаве селфі разом з дзеркалами, які будуть розставлені в залах.

Також цього року відвідувачів чекає святкування ювілею Дмитра Яворницького. Відбудуться виставки, круглі столи, екскурсії. Музей готує до друку каталог. Тому сумувати не доведеться.

«Крім екскурсій ми навчаємо наших співробітників, відправляємо їх до інших музеїв для підвищення кваліфікації, а також, щоб вони побачили, як можуть працювати музеї Європи,» — говорить пані Юлія.

Для тих, хто готується до ЗНО музей дає чудову нагоду вивчити історію практично, тобто на власні очі побачити експонати та разом з музейниками зазирнути в глиб століть.

«Також ми практикуємо школу гідів. Діти мають можливість вивчити історію та навчитися бути екскурсоводами,» — сказала Юлія Пісчанська. 

Ходити в історичний музей Яворницького стало не тільки цікаво, а й корисно. Там на відвідувачів чекають кваліфіковані співробітники, цікаві експонати та щоразу нові ідеї керівництва закладу.

 

Теги: