Історії успіху розвитку дітей з аутизмом у Дніпрі: сучасні методи та практики лікування

За словами спеціалістів, із кожним роком все більше дітей народжуються з аутизмом. До прес-центру Відкритого завітали провідні лікарі, щоб розповісти про найсучасніші методи лікування цього розладу. 

IMG 9935

Загалом, півтора відсотки популяції світу мають цей діагноз. Та психологи стверджують, що аутизм не є хворобою – це форма іншого розвитку, головною проявою якої є відчуження від людей та замкнутість. «Усі батьки дітей аутистів, які приходять до мене на прийом вперше, стверджують, що їх дитина все розуміє, та нічого не хоче», – каже дитячий лікар-психолог вищої категорії Оксана Андрєєва. Спеціалісти розповідають, що усі діти з таким діагнозом дуже різні, у кожного з них є свої здібності та таланти, котрі потрібно розвивати. 

«Мозок дитини страждає від наявності токсинів в організмі. Тобто першопричиною аутизму є імунний конфлікт із флорою кишківника», – говорить Артем, батько, який виховує дитину з аутизмом. За словами лікарів, причиною даного захворювання може слугувати погана якість продуктів харчування і безконтрольне застосування антибіотиків.

Артем Мадатов – лікар, який виховує доньку з діагнозом невербальний аутизм. Каже, його донька ніколи не проявляла інтерес до навколишнього середовища і нічого не просила. Та не дивлячись на невтішні прогнози, чоловік все ж таки знайшов спосіб лікування цього діагнозу. Артем прочитав книгу «Факт № 1: дива трапляються», яку написав лікар Патрік Немечек. У цьому посібнику вказані методи лікування аутизму. Артем почав на практиці використовувати поради спеціаліста. Він почав додавати до раціону дитини інулін та Омегу-3 для того, щоб змінити флору кишківника, і вже через півтора місяці побачив успішні зміни у поведінці доньки. Вона почала виходити на зоровий контакт, копіювати поведінку людей та вперше звернулася до батька з проханням. Тож, Артем планує розповсюджувати ці знання серед людей і доводити, що є метод допомоги таким дітям.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що таке аутизм, і як з ним живуть діти у Дніпрі.

Теги: